Aşkıma bir şiir göndermek istiyorum

önerileriniz neler? internette biraz araştırdım ama beğenmedim

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel sözler olabilir mi ?

1|0
    0|0
    • evet. lütfen :)

• Üzülme! Görebiliyorsan, dokunabiliyorsan, nefes alabiliyorsan, ne mutlu sana! Elinde olmayanları söyleme bana. Elinde olanlardan bahset can! Geceler hep kimsesiz mi geçecek? ...Gidenler dönmeyecek mi? Yitirdiğin; bir bakarsın yağmurlu bir gecede Veya bir bahar sabahında karşına çıkmış. Bil ki güzellikler de var bu hayatta. Gel Git’lerin olmadığı bir hayat düşünebilir misin? Hüzün olgunlaştırır, Kaybetmek sabrı öğretir.

mevlana...

• Benim hayallerim hayal oldu ve onunla beraber gitti... :'(

Erkekler Ne Diyor 7

• link bir kız bana bu şiiri gönderse kayıtsız şartsız aşık olurum direkt

1|0
    0|0
  • can yücel'e bak

0|0
    0|0
  • sepet sepet yumurta tarzında mı

0|0
    0|0
  • erkekler şiirden hoşlanmazlar! bende yanyanayken aniden onu öpmek veya çılgınlıklar yapmak daha mutlu edecektir onu=) bu iyiliğimide unutma:D

0|0
    0|0
    • şu an vatani görevini yapıyor. uzun bir zaman görüşemeyeceğiz

• o zaman bol bol arıcaksın ve o hangi konuda konuşmak istiyorsa ondan konuşcaksın...! ayrıca kesinlikle onun sevdiği şeyler yap.. mesela atıyorum sürekli kapalımı giyinmeni istiyordu.. sen'' askım artık kapalı giyiniyorum seni çok seviyorum ne istersen o olcak'' felan=)

• Kendin daha iyi yazarsan daha iyi olur bence ama yazamam dersen yardimci olabilirim neyi anlatmak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • bazen onu çok üzsem de aslında onu ne kadar çok sevdiğimi anlatmak istiyorum

• şiir benim işimdir sen duygunu söyle şiirde ne anlatmak istiyorsun..

0|0
    0|0
    • bazen onu çok üzsem de aslında onu ne kadar çok sevdiğimi anlatmak istiyorum

• kendinden bir seyler katarak yazman daha güzel olur bence ,kopya iyi bişi değilxd

0|0
    0|0
    • şiir işi yetenek işi. ünlü bir şairin güzel bir şiirinin hislerime tercuman olmasını istiyorum ben.

• özdemir asaf ,can yücel şiirlerini tavsiye edebilirim ..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...