TARIK AKAN'ı🤵 kaybedince dedemi kaybetmiş gibi oldum😪... sizde de böyle birşey oldu mu?

😲🔫(dıkşınnnn... dıkşınnn...)TARIK AKAN'ı🤵 kaybedince dedemi kaybetmiş gibi oldum😪...sizde de böyle birşey oldu mu?

o türk cinemasının mihenk taşıydı.. böylesine saçma bir dünyada böylesine güzel insanların dünyamızı güzelleştirdiğini düşünürsek, neden yaratıcının bizden güzellikleri alıpkötülükleri başımıza saldığınıda düşünmeden edemiyorum? beynimde kıvılcamlar uçuşuyor, nöronlarıma hakim olamıyorum, çakralarım kapandı, düşüncelerim uzay boşluğunda savrulurken ruhum acıyla yüklü.. yüreğimde bing bang yaşıyorum resmen.. bunu birde Barış Akarsu'da yaşamıştım... Sizin duygularınızıda alabilir miyim?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Uzuldum baya ya

0|1
    0|0
    • 2ay

ATATÜRK imzasımı o teldeki yoksa benmı yanlış gördüm?

• 2ay

Suandada takili

• 2ay

işteee benimmm insanımmm...(ayağa kalkar jack sparrowww🤵... ve önünde saygıyla başını öne doğru eğerek o minnak pamuk ellerinden öper...)🤗

En İyi Erkek Görüşü

• sosyalist devrimci biri haksızlılar karşı

0|1
    0|0
    • 2ay

yol flimi güzeldi

• 2ay

aynen dostum.. dşünce yapısı ve sağlam duruşu ile birçok insana özellikle bazı karaktersiz yeşilçam artistlerine emekçi olmanın gururluluğunu gösterdi.

• 2ay

evet aynen

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yakışıklıydı be.

0|1
    0|0
    • 2ay

sormaa yaa kımle rol çevirse aşık oluyormuş kızlar.. en son mavı boncukta emel sayın itraf etmiş ve demişki "hayatımdaki gerçekten aşık olduğum son adam"🤵

• 2ay

Kim aşık olmaz ki genç öldü üzüldüm gerçekten.

• 2ay

zaten hep iyileri erkenden alıyor..

• Basimiz sağolsun

0|1
    0|0
  • Çok aydin ve çağdaş bir insandi. Bende bir o kadar üzüldüm ölümüne.

0|1
    0|0
    • 2ay

hemde nasıll..! adam işçilerle emekçilerle el ele yürüdü lannn.. her zaman emekçiyi savundu, yeri geldi yeşilçam'a "ben zengin çoçuğu değilim kendime yakıştıramıyorum bu rolleri" diyip resti çekti ve birkaç yönetmen bozuntusu yüzünden bırkaç yıl oyunculuk bıle yapamadı... hem yakışıklı hem onurlu bır adamdı..!

• Bende pek bişey olmuyor ya

0|1
    0|0
  • Uzuldum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben askerlik arkadaşımın eniştesinin büyük dayısını kaybetmiş gibi hissettim nedense.

0|0
    0|0
  • Senin kadar şey olmadı bana da. Üzüldüm, filmlerini sevdiğim bir insandı.

0|0
    0|0
  • Bugün mü gömülüyor usta

0|1
    0|0
    • 2ay

evet sanırım öyle.. bıraz once tv lerde gösterırken denk geldim çooook güzel bir uğurlama töreni yaptılar resmen ağlayacaktım ya laa..

• Ne adammış mk siteden 5 sorudan 1 ' i Tarık Akan :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...