Psikoloji bölümü okuyan var mı? Psikoloji kitapları önerebilir misiniz?

Kişisel gelişimde olabilir ama daha çok psikoloji tercihimdir :) ders kitabı bile olur yani😂

1|1
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi'nin Gücü - Eckhart Tolle
    Var Olmanın Gücü - Eckhart Tolle
    Ferrarisini Satan Bilge - Robin Sharma
    Simyacı - Poulo Coelho

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• psikoloji mi okumaya başlıyorsun yoksa ilgin olduğu için araştırma mı yapıyorsun? ona göre tavsiye vereyim..

0|0
    0|0
    • 2ay

İlgim var yani ama geç keşfettim :) ama ders kitaplarını falanda okumayı düşünmüyor değilim yani:)

• 2ay

psikoloji içine girdikçe daha çok zevk alacağın bir konu. en iyi psikolojik filmler araması da seni konu hakkında daha heyecanlandırabilir :)

• 2ay

Haklısın filmlerede başlayım ben :) sen psikoloji bölümü mü okuyorsun?:)

Erkekler Ne Diyor 17

• Psikoloji okumuyorum sadece seçmeli ders olarak gördüm ancak aşırı ilgiliyim psikoloji kitapları falan okurum sana ilk aşama da eğlenceli psikoloji diye bir kitap var öneririm. Psikolojiyi gerçekten eğlenceli komik ve akıcı bir şekilde anlatmış.

0|0
    0|0
  • Kavgam oku, Hito'nun kafayı kavrarsın en azından

0|0
    0|0
    • 2ay

Bakacağım teşekkürler :)

• 2ay

@doksandokuz Doğru analizi inan bana herkes yapamaz mesela beni gittiğim hiç bir psikolog anlamadı Bu yüzden dedim , sen çok yanlış anladın beni

• 2ay

Basit bişe herkes yapar demedim elverişli olan herkes manasında neyse bende uyanan fikri söyledim yani anladım demek istediğini

• çok kitap adı yazılmış bir çoğu felsefe piskoloji sosyoloji karıştırmış birbirine. Neyse bir şizofrenin günlüğü. Tam anlamı ile psikoloji kitabıdır. sosyolaji felsefe felan değil sade piskoloji yalın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Listeme ekleyeceğim başka var mı önerin?:)

• 2ay

@ccceeennn din kavramı ap ayrı bir olgudur. müstesna tutulmalı insanların vicdanında yer almalıdır. bunun ötesinde bir şizofrenin beynendeki hormonal değişiklikleri ölcüp gözlemleyip tıbben tedavi etmek yerine ona cin girmiş diyip abuk subuk bir mantıkla oturup seyretmek ya da evreni uzayı ne araştırıyorsunuz ne gerek var kuranda zaten yazıyor diyen bir cehalet kabul edelemez bir gercektir.

• 2ay

Bu düşünce y uzuunden değil bu düşünceden uzak durdukları için orta doğu cahaliyetin merkezi oldu ışte bunu bilmeyen biri de sizsinz bir araştırın kuranla yaşayan ve n uzaklasanlari günümüzde avrupa ve america dahi aldığı önlem ler kuran üzerinden olduğunu biliyor muydunuz ama siz ler işinize geldiigimi der siniz vesselam

• Aynalar Koridorunda Aşk - Mustafa Ulusoy
    Çok güzel psikanalizler içeren bir kitap...

0|0
    0|0
  • Doğan cüceloğlu vardır bildiğim.

0|0
    0|0
  • Keşfedilmemiş benlik Kitabını oku.. psikolog okuyorum ama inan kuranin kerim tefsirleri ve mealleri insanı çok guzel yönlendiriyor

0|0
    0|0
  • nevzat tarhan. ayrica timastan baya kitap var o dalda

0|0
    0|0
  • Mezun olan biri varsa bana bir baksın psikolojim bozuldu :D

0|0
    0|0
  • güç istenci-nietszche

bu kitap başka. bambaşka. eğer anlarsan ruhun farkina varır

0|0
    0|0