Film Önerisi Bekliyorum?

Arkadaşlar güzel bir film önerin de izleyeyim hemen.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Tek tek yazmaya üşeniyorum. Şunlardan birini seçebilirsin ;
    www.kizlarsoruyor.com/.../a71978-bu-sicak-gunlerde-ne-yapacagini-sasiranlara-ozel-13-film-onerisi

0|0
    0|0
  • Korku:Koleksiyoncu, Komedi:Büyükler, Romantik:Aşk yemini, Dram:Senden önce ben, Bilim kurgu:Kuralsız, Aksiyon:Suçlu (filmin adı), Macera:Labirent, Gerilim:Anneler Günü hepsinde ilk aklıma gelenleri yazdım ama güzeller istersen daha da yazarım :)

0|1
    0|0
    • 2ay

Suçluyu bir açayım da bakiim bir . tşkler

• 2ay

süper film en güzelini seçtin :) bende tekrar izlemeyi düşünüyorum umarım beğenirsin

• Conjuring 2,
    Train to Busan...

Bunlar yeni izleyip begendiklerim arasinda, fena sayilmazlar yani :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Boşa zaman kaybı olmassın bak :)

• 2ay

Olmaz bence tabi sana da bagli :)

Conjuring 2 korku filmi ruhlarla alakalı izleyeni germeyi basaran bir film bence,
      Digeri, yani Train to Busan ise daha cok uzak dogu yapimi World War Z tarzinda bir film, gerisi sana kalmis artik ;)

• 2ay

Korku filmi bana göre değil çok tırsıtıyor beni. Train a bir bakiim o zaman tşkler

• Hint filmleri severseniz ramleyla, devdas

0|1
    0|0
  • Her Şeyin Teorisi

0|0
    0|0
  • nikita, leon, sideways

0|0
    0|0
  • atla gel şaban

0|0
    0|1
  • Ex machina

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesinlikle step up 2-3-4 ve 5'i izlemelisin harika bir sokak dansı film serisi. Gerçi 1'i bale üzerine ama 2den5e kadar sokak dansı kesinlikle tavsiye ederim. O kadar film izledim hiç biri bu kadar hoşuma gitmedi. İzlersen mesaj at☺
    Beğenip beğenmeyeceğini çok merAk ettim.

0|0
    0|0
    • 2ay

bir kaç serisine baktım dediğin gibi güzel filmdi de biraz daha şöyle polisiye aksiyon tarzı bir şey arıyorum

• 2ay

San Andreas Fayını da izleyebilirsin. Nevada'daki depremleri konu alan müthiş bir aksiyon filmi, denemelisin.

• süt kardeşler

0|0
    0|1
  • alien serisini izle space fiction seviyorsan eski ama güzeldir ekol yaratan filmlerden

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Modigliani

0|0
    0|0
  • Ah müjgan ah

0|0
    0|0
  • eski ama aksiyon seviyorsan Wanted i öneririm

0|0