Kursa Gitmeden Dans Öğrenebilir Miyim?

Ben yaklaşık 2 yıldır dansa ilgi duyuyorum ama eğitimim olmadığı için berbat dans ediyorum. Kursa gitmenin benim için ne kadar güzel olacağını biliyordum ama maalesef ailem biraz geri kafalı. Babama ne kadar anlatsam da anlamıyor, sizi dans ettirmem, dans edenler top oluyor, dans edenlerle yetenek yarışmalarında k*çıyla buluyorlar falan diyor. Tutturdu beni futbola göndermek istiyor. Koşunca hemen Nefesim tıkanıyo, futbol oynayamıyorum diyorum ama anlamıyor. Kendisi ne derse o doğru ona göre., benim ne dediğimi, geleceğimi kendim sevebileceğini anlamıyor. En basit örneğinden saçılma bile karışıyor. 19 yaşında olsan bile saçına ben karar vericem küçükken yine izin veriyordum ama şimdi izin vermem diyor. Babamız bizim saçımızı hep kısa keserdi diyor. Yanı anlayacağınız babası ona ne yaptıysa aynısını bana yapmaya niyetli. Geleceğim olmasını istemiyor. Bu yüzden de kursa göndermiyor. Kursa gitmeden dans öğrenebilir miyim, daha doğrusu dansı kariyer olarak yapmam için yeterli olur mu? Dansı her şeyden çok istiyorum, özellikle breakdance ve hiphop'da iyileşmek istiyorum. Bana kalsa yarın kursa başların ama babama kaldığı için kurs imkansız. Kurs olmadan olmayacağını biliyorum Öz hiç değilse kendimi dans yarışmalarına katılacak düzeyde eğitebilir miyim? Öneriniz var mı?

Güncellemeler:
2ay @Lynessa @-Eyll- @AppleCrow yardım edebilirseniz sevinirim.
2ay @Bazuka @Fanatik_Cimbomlu yardım edebilir misiniz?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk 4 yaşında baleye başladım, ve şuana kadar tahmin edebileceğin tüm dans çeşitlerini yaptım. Ve herşey çok daha güzelleşiyor. 11 yaşımda, dans kursunu bırakmak zorunda kalmıştım. Ailem maddi sorun çekiyordu. Ve o kadar çok çalışmıştım ki, dans videoları var youtube'da, Matt steffanina gibi harika dans eden insanlar eğitim veriyor. Onlar yoktu ama, bazı yarışmaları izleyerek dans etmeye başlamıştım. Yaklaşık 15 yaşına kadar böyle devam ettim. Gerçekten yapmak istersen, kendini eğitebilirsin. Şuanda iyi bir dansçı olarak hayatıma devam ediyorum, ve bunu kendimi eğiterek yaptım. Hatta şu an bende yarışmalara katılabilecek düzeydeyim. İstersen her şeyi yaparsın bunu unutma, yeterki içinde temiz bir umut olsun.

0|1
    0|0
    • 2ay

Öncelikle cevap verdiğin ve okuduğun için teşekkür ederim. Merak ettiğim bir şey var, günde 3 saat çalışırsam, 6-7 ay içinde yarışmalara katılAcak düzeyde olabilir miyim? Ve son olarak kendini nasıl eğittin, yanı çalışma sistemin nasıldı?

• 2ay

İşe yarar mı bilmiyorum ama, tricia Miranda gibi çok güzel dans eden insanların YouTube''da çok işe yarayan videoları var. Benim en sevdiğim ve en beğendiğim dansçı willdabeast'tır. Onu da izlemeni öneririm. Onları izleye izleye bir süre sonra hareketler oturuyor

• 2ay

Teşekkür ederim.

• Youtube videolarıyla şansını deneyebilirsin. Üniversite okuyor musun bilmiyorum ama okuyacaksan başka bir şehir tercih edip orada gizlice kursa yazılabilirsin. İnternet üzerinden bu dans türlerine ilgili insanları bul arkadaşlık kur belki onlardan da birşeyler kapabilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Okuduğun ve cevap verdiğin için teşekkür ederim. Hemşirelikte iyi şanslar. Kim ne derse desin sen umursama. Çok güzel bir mesleğin var. Bununla gurur duymalısın.

Erkekler Ne Diyor 1

• öğrenemezsin sanırım

0|1
    0|0
Yükleniyor...