Dedemin rüyasını yorumlar mısınız?

Dün gece büyük bir okyanusta büyük bir gemi nin üzerinde duruyordum daha alçak gemide adamlar vardı çocuklar oğlancılar vardı beni gördüler hemen atladılar suya yüzmeye başladılar gemiye tırmanmaya başladılar ondan sonra bide baktım geminin üzeri bir kalabalık tırmanan tırmanana içindeki kimi buldularsa kadınlar kızlar çocuklar hepsine tecavüz etmeye başladılar sarışınlar ile sarışın kızları böyle yakalamışlar tecavüz ediyorlar öpüyorlar okşuyorlar birkaç kişide yanında sırada bekliyordu Bende korktum yakalanmamak için bunlara geminin dışında bir demir buldum gemiye bir kaynaklı tutundum dedim en sarktım geminin dışına beni görmesinler diye onlar habire şey yaptılar yakaladığını s. ikiyordu yakaladığını s. ikiyordu ben geminin dışında olduğum için beni görmediler ondan sonra birde baktım büyük bir gemi geldi benim hizzamda tam böyle iki geminin kafası birbirine deydi şey de nedir böyle ortası deyse ben ezilecektim biliyorsun birde dedim ki la yok yok şimdi burası rüyadır ben uyanırım dedim allahtan tecavüzdende korktum ondan sonra hakkettende o gemi ezmedi beni orada hemen k. ıçımdan ayrıldı gitti sonra o sapıklarda baktım birden kaçıp gittiler g. ötü kurtardım yani

Güncellemeler:
2ay DEDEM DİYOR Kİ ARKADAŞLAR BENİ BU HALE GETİREN ZELİŞ ZELİŞ HABİRE Y. ARRAĞIMI YE G. ÖTÜMÜ YE Y. ARRAĞIMI YE G. ÖTÜMÜ YE AL SANAN İŞTE

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nu sorunun kültür ve sanatla ne alakası var?

1|0
    0|0
    • 2ay

Rüya yorumlamak bir sanattır

• 2ay

NE alaka ya? Sanata hakarettir bu... rüyayı kalp gözü açık olanlar yorumlar.

• 2ay

Oda bir sanat yine bana göre

En İyi Kız Görüşü

• totosunu bir kapatsin o dede

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dedene büyü yapmislar

1|0
    0|0
  • vay be erotik bir rüya görmüşsün bilinçaltinda neler var senin :) ne izliyon gecelero :)

1|0
    0|0
  • sen kız mısın ya

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...