Bugüne bir söz bırakın?

İyi akşamlar dilerim 😊

Bugüne bir söz bırakın?

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kadına, ten ve beden olarak değilde gönül istikametinde bir anne ve yarına bir eş nazarında bakabilmekti mesele..😏😏😏

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Müziği duyamayanlar, dans edenleri görünce deli sanırlar.. ( Nietzsche )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Burada biraz uludağ havası seziyorum bu geceye bir şey bırakmalar vesaire tamamen oraya özgü avamlıklar.

1|0
    0|0
  • Ne olursan ol sadece kendin ol.

1|0
    0|0
  • Keşke her sɑbɑh ɑlɑrm çɑldığındɑ polisler kɑpıyı kırıp, “yɑt yɑt yɑt” diye bɑğırsɑ dɑ geri yɑtsɑk…

1|0
    0|0
  • böbreklerimdeki taş gibisin.
    hem sancın çok
    hemde düşmek bilmiyorsun
    idrar yollarım tıkandı
    canımı yakıyorsun
    :D :D :D :D :D nasıl söz :D :D bir böbrek taşı düşürücüsü olarak bunu bırakayım dedim :D

1|0
    0|0
  • kazakça bir söz anlamazsın qayta oralsın ulı künder ğunnıñ Tengri ğumırın ber bölingendi böri jeydi birigiñder birigiñder

1|0
    0|0
    • 2ay

E anlatta anlayayım

• 2ay

(geri dönsün ulu günler hunun Tengri ömrünü ve bölüneni kurtlar yiyior birleşin birleşiniz birleşin sizler ) turan birliği için söylenen bir söz eğer birleşmezsek diğer devletlerin bizi bir kurt gibi yiyeceğini anlatıyor birleşipte eski hun devri gibi olmamız söyleniyor

• Bir erkek, dunyanin en güzel kadinini sevmez, dünyasini güzellestiren kadinı sever -.- (çalıntı)

1|0
    0|0
  • Yaşamak istemiyorum

1|0
    0|0
  • Deveyi diken insan s... yaranır

1|0
    0|0
  • Kapiyi çarpar çıkarım dönerim sırtımı rüzgara eser sessizce rüzgar ilerlerim adım adım karanlık ta kaybolur giderim.

1|0
    0|0
  • Geçme namık kemal köprüsünden ürkütürsün vakvakları...

1|0
    0|0
  • Sustu. Konuşmak gereksizdi. Bundan sonra kimseye ondan söz etmeyecekti. Biliyordu; anlamazlardı.

1|0
    0|0
  • Sahip olduklarimla olamadiklarimla , herseye ragmen pesini birakmadigim hayallerimle burdayim...

1|0
    0|0
  • Kimse ölmek için genç değildir.

1|0
    0|0
  • Burak pert

1|0
    0|0
  • gözlerinden kalbine giden yolda yürümek istiyorum

1|0
    0|0
  • Bu bambaska o gelsin ben ben kosarak gidecem tereddutsuz !

1|0
    0|0
  • Egoyla özgüveni, samimiyetle yawsakligi karistirmayalim.

1|0
    0|0
  • Olursa ekime *

1|0
    1|0
  • Yeter yeter geçer :)

1|0
    0|0
  • Kelebekler kostebekler ben yalnızım

1|0
    0|0
  • Öpüştükten sonra ağızda kalan tad, sarıldıktan sonra üstte kalan koku ve bakıştıktan sonra midede uçuşan kelebeklerin Allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • Bayram trafiğinin allah belasını versin !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...