Okuduğunuz kitaplardan önerilerde bulunabilir misiniz?

okuduğunuz kitaplardan konusu hakkında bilgi vererek öneride bulunursanız sevinirim ..

Güncellemeler:
her türde olabilir ben önerilerinizi almak istedim istediğim belli bir tür yok :)

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer sonunu tahmin etmeyi seviyorsan ve birçok kitabın sonunu çok kolay tahmin edebilir hâle geldiysen... Harlan Coben'in yeni eseri "Geri Dönüş" öneririm. Kesinlikle akıcı ve sonuna kadar seni sarıp sarmalayacak bir kitaptır. Eğer hiç okumadıysan Harlan Coben'in tüm serisini oku. Bu kitabı tam bitiremedim ama adını hatırlamadığım bir kitabının konusunu yazıyorum: Spor danışmanı Myron Bolitar(neredeyse tüm kitaplarda baş kahraman), yeni sporcusunun acil isteğiyle bir toplantı ayarlar. Toplantıda sporcu kendisine yeni gelen zarfı Myron'a uzatır ve içindeki işaretli yere bakmasını söyler. Myron'un elindeki dergi bir p*rno dergidir ve işaretli yerde bir kızın resmi ve altında da bir sohbet numarası vardır. Myron kızın kim olduğunu sorduğunda sporcusu ÖLEN eski sevgilisi olduğunu söyler. Myron bunun arkasındaki gizemi çözmek için bayağı bir uğraşır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ucubeler Sirki,Vampir Günlükleri,Açlık oyunları

3 kitapta fantastik roman, ilk 2 si vampirler hakkında çok güzel bi dram,aşk,gerilim,korku sonuncusu ise 2 kişinin yaşadığı harika korku dolu anları ve aşk hikayelerini anlatıyor :)

not:Ucubeler Sirki aşk içermez sadece dram ve korku,gerilim içeriir :D

0|0
    0|0
  • ahmet serhat tan: müştak baba: istanbul başkent olacak diye bi kitap. anlatılmaz okunur:) çıkalı 1 seneyi aştı halen yok satıyor. düşün ankarada sakarya caddesindeki kitap evinde bile bulamadım...:)

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitabı önermek isterim kişisel ataleti yenmek diye okuduğum şuana kadar en güzel kişisel gelişim kitabı uygulamaya geçirirsen çok güzel sonuçlar alacağından eminim..

0|0
    0|0
  • Aşkın Gözyaşları.

0|0
    0|0
  • Game of thrones Serisi. Fantasy Romandır. Diziside Vardır.

The Notebook, Dear John, A Walk To Remember Yazar: Nicholas Sparks

Filmleride Var..

0|0
    0|0
  • Ne güzel bir istek. Ne tarz kitaplardan hoşlanırsınız ki? Roman mı, akademik mi? vs vs

0|0
    0|0
  • Yazar Mehmet Eroğlu'nun Fay Kırığı serisinden 'Mehmet' ve 'Emine' isimli kitapları şiddetle tavsiye dederim.

0|0
    0|0
  • belli türe yönel, hedefe daha çabuk varır sağa sola sapmazsın, ama okumak iyidir, farkındalığını artıracak kitaplar varsa özellikle onları tercih et

0|0
    0|0
  • Siyah Kan yazarı jena cristophe grange ayrıca Ölüm P*rnosu Churcill ve P*ç fantazi adlı kıtabıda onerırım zar adamı romanını yazan yazar..

0|0
    0|1
  • açlık oyunları serisini okuyabilirsin..

0|0
    0|0
  • şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır.

0|0
    0|0
  • kitap okuyan bir millet mi olduğumuzu sanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Kevin Hogan kişisel gelişim kitapları insanları ikna etme kabiliyeti

0|0
    0|0
  • istanbulun kadim sırları

0|0
    0|0
  • neye ilgin var

0|0
    0|0
  • Gariplerin Kitabı, Tüfek Mikrop ve Çelik, Simyacı, Zeytin Dağı (Falih Rıfkı Atay) , MAO, Kavgam (Hitler), Lenin'in Hatıraları, Harbiye'den Dersime, İbni Kemal ve Düşünce Tarihimiz, İnsan ve İnsanlar, Araplar'da Alevilik, Mor İneğin Akılısı, Musul Meselesi Kronolojisi, İtalya-Habeş (Kazım Karabekir)... hepsi güzel tavsiye ederim ama bunlar senin ilgini çeker mi bilmem. Fakat Simyacı'yı dene istersen.

0|0
    0|0
  • ''kahpe rengi aşk'' ... gayet güzeel bir kitap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• "Lordlar Kamarasında Taranmak Yasak" Mustafa Kemal Erdemol keyifli entellektüel bir kitap .Denemelerden olşuyor. Ben keyifle okudum.

0|0
    0|0
  • ne tarz seviyorsun

0|0
    0|0
  • Hakan Günday ' ın her kitabını tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Ben büyüyünce doktor olmuycam ( ailesinin isteği üzerine tıp okuyan bir gencin dramı)

0|0
    0|1
Yükleniyor...