Arkadaşlar şiir çok güzel değil mi?

Rahman Karaman Düne kadar aboneydin haramaHep dedinki sözüm geçer paramaŞimdi musallada boşa aramaBanka vezneleri yok tabutlarınSöyle biraz avans versin putların Tapular bıraktın valiz dolusuVarisler şimdiden kurdular pusuNiye getirmedin hayret doğrusuGerçi bagajları yok tabutlarınBir taksi tutardı sana putların Ahlak felsefende çağdaşlık maşaÜç beş fahişeyle güreştin başaHaydi bu gecede kaçamak yaşaGümüş şamdanları yok tabutlarınBir kaç mum getirsin söyle putların Hep aşkta kazandın (!) verdin kumardaDolaşmalı derdin rakı damardaBiraz ayıldınmı bu son şamardaAmerikan barı yok tabutlarınSöylede cintonik versin putların Nerde şimdi 5 yıldızlı otellerO hüzzam faslına den tutan ellerNerde o raks eden incecik bellerDansözü, şantözü yok tabutlarınZil takıp oynasın şimdi putların Yaşarken sende bir saplantı vardıMinareler sanki sana batardıHele sabahları tepen atardıGördünya konforu yok tabutlarınSöylede bir döşek sersin putların Hani KUR'AN diyen sence yobazdıHani o yobaza her zulüm azdıAz önce mezarcı yerini kazdıİmdat düğmeleri yok tabutlarınÜzülme kurtarır seni putların (!) Ne kadar büyüktü dindara kininHacıya hocaya uzardı dilinKonuşsana mevta bittimi pilinOksijen tüpleri yok tabutlarınSöylede bir nefes versin putların Uyandım diyorsun lakin boşunaGördün, bakmıyorlar hiç gözyaşınaEy mevta kaldınmı yalnız başınaCMUK yasaları yok tabutların Söylede bir avukat tutsun putların...

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Simdi tamam putlar yıkılsında. O hacılar hocalarda defolsun. Bazıları hariç su ankiler hep kan emici dolandırıcı. Senin tek kaynağın Kuran ve akıl olmalı.

0|1
    0|0
    • 2ay

Buna kan emicilere cübbeli ahmet hoca ve diğerleride dahil tabi

• 2ay

Cübbeliyi ben de sevmem. Ben bizim cami hocasını çok taktir ederim keşke sen de onu dinleme fırsatı bulsan.

• 2ay

Evime uzak olduğu halde ona giderim.

• ctrl+c ctrl+v dini

0|0
    0|1
    • 2ay

Oo bir açık bulmuş vuruyor bizim kafir.

• 2ay

"vurdum" "vurdum" ses geldi. hala engellemediysen bu da ucuncu gol oldu

• 2ay

Sen engelle. İşim olmaz.

Yükleniyor...