En büyük jön TARIK AKAN?

Arkadaşlar, aranızda görüşlerinden dolayı sevmeyenler olabilir. Ama kısaca Tarık Akan'ı anlatmak istiyorum. Kendisi ALBAYçocuğu olarak anadoluyu gezerek büyümüş. İlk deniz gördüğünde 15 yaşındaymış. Bundan dolayı o şahşahlı filmleri ve onlardan gelen büyük şöhret ve parayı elinin tersiyle iterek görüşlerine uygun halk için geldiği yerin filmlerini yapmaya sosyal içerikli filmler yapmaya başlamış. Hal böyle olunca Kenan Paşa yüzünden aylarca hapis yatmış. Zaman şu an ki diktatörlük olunca. Fettulaha karşı balyoz, ergenekon yalanlarına karşı her gün bıkmadan İlker Başbuğ'dan Mustafa Balbay'a kadar hepsinde nöbet tuttu , onları çıkarana kadar hiç pes etmedi. En son gezide gençlerle birlik oldu. Her zaman Atatürkçülüğü savundu. Hiç bir zaman bölücü olmadı. Bunu da ne sahte solcular yedirdi kendine , ne millyetçiler, ne de dindar köpekler. Aşk hayatında bir evlilik yaptı ama hep içten içe sevdiği , hepimizin aşık olduğu Emel Sayın vardı. İkisi de birbirlerini hep sevdiler ama birliktelikleri gençliklerinde çok kısa sürdü ve hiç gündeme gelmedi. Tarık Akan şüphesiz şimdiye kadarki en halkçı ve en yakışıklı jön. Ve hepte öyle kalacak. Ben her zaman ailemden biriymiş gibi seveceğim. O kötü yorum yapanlar gitsinler geçmişlerine baksınlar. Tarık Akan ak süt gibi temizdir. Işıklar içinde olsun. Umarım bir gün tekrar buluşuruz bir yerlerde. levent abiyle, zeki abiyle, kemal abiyle umarım görüşmüşsündür. Umarım Paşamıza kavuşmusundur.
en büyük jön TARIK AKAN?

seni sevenler öldüğü gün bu ülke de umut kalmayacak büyük usta...

Güncellemeler:
2ay Büyük usta büyük bir kalabalık ile yolcu edildi. Her sanatçı , chp genel başkanı, cumhurbaşkanımız Ahmet Necdet Sezer gibi bir çok sanatçı vardı. Hak ettiği gibi yaşadı, hak ettiği gibi gitti. Keşke arada çomarlar çıkmasa. Bu sevgi selinde onlar bok tanesi dahi olamazlar. Keşke aramızdan bu kadar erken ayrılmasaydı. Paşasına kavuştu bugün. İstanbul'a gider gitmez ilk işim ona gidip Paşamı soracağım. Işıklar da ol Tarık ABİM

3|4
4|5

En İyi Kız Görüşü

• "Yakisikli"nin sözlük karsiliğiydi kendisi. Şimdi hepsi birer anıya dönüsüyo.😢

0|2
    0|0
    • 2ay

var mı ondan yakışıklısı memlekette? hep öyle kalacak. adile naşitle o , aklımıza her geldiğinde duygulanacağız. kalbi yakışıklı tarık akan :(

• 2ay

Yeri geldi güldürdü, aglatti, bayada düsündürdü.."canim kardesime" bakinca üzlürüz,"mavi boncuka"bakincada mutlu oluruz belki. Kemal sunal, adile, zeki.. bunlar asla unutulmicak.

• 2ay

aynen öyle. tarık akan kadar hiç bir sanatçı sarsmadı beni. mekanı ışıklar olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Hababam sınıfını izlerken anırarak gülen dinciler filmin oyuncuları öldüğünde ardından lanet okuyorlar Kuran-ı Kerim'i bırak hayatında bir kitap okumamış insanlar.. Zaten Kuran-ı Kerimi tamamıyla çözümlemiş bir insan onun ne kadar efsane bir kitap olduğunu görebilir ama bizimkiler eşkiya. İnsan değil lağım çukurusunuz.

1|2
    0|0
    • 2ay

en güzel yorumlardan biri teşekkürler. izlemeyi bilerler. cumhuriyetin nimetlerinden faydalanırlar. sonra şeriat isterler. bunların hepsi tatlı su müslümanı

• 2ay

çobanımız bozuk. kılavuzu karga olan hesabı

• 2ay

aklı olan kaçar bu ülkeden. felaket bekliyor bizi

Kızlar Ne Diyor 3

• Sırf doğrular yazdığı için kaldırılacak bir soru..

0|2
    0|0
  • Allah rahmet eylesin, Mekanı cennet olsun

0|1
    0|0
  • Dindar köpek ne demek ya ayıp denen bir şeyler var. Bir yandan taziye bir yandan taarruz... İnsan gibi baş sağlığı bile dileyemiyorsunuz yazık

0|0
    0|1
    • 2ay

Dindar köpek siz olmaybilirsiniz ama bu ülkenin çoğu dindar köpek evet itirazınız mı var? Dİndar köpek! Dİndar köpek! ?

• 2ay

Hepiniz aynısınız beyefendi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Cok severdim Tarik Akan'i, goruslerini de.

1|1
    0|0
    • 2ay

sevmemek için aptal olmak gerek zaten. aktrollerin hepsini gebertmek istiyorum

• 2ay

Atatürkü bütün devrimcileri ve dünyanın ne olduğunu ne için hayata geldiğimizi herkes anladı bir bizim davarlar anlayamadı sorma. Bunlar katıksız mal dünyada bu kadar cahil bir millet yoktur İsmet inönünün bir lafı vardı hiçbir millet yoktur ki kendi içinde bu kadar hain yetişirsin biz böyle bir milletiz işteeeeeeeeeeeee

• 2ay

@BayClapton aynen katılıyorum.

• kesinlikle haklısınız Tarık AKAN... anneannem hep ona aşıktı. onu geçen sene kaybettik. bu dünya da kavuşamadı Tarık'ına umarım başka bir dünyada kavuşur

1|2
    0|0
  • Bide şehit haberinden çok konuşuldu diyorlar sanki şehid olunca umursayan var mk ülkesinde

1|1
    0|0
    • 2ay

Köprü açılışındagöbek atıyorlar

• 2ay

e öyle tabi bende kaçacam işte eğer kaçmazsak biz hasta olur kanser oluruz kodum ülkesinde bütün gün beyinsizlerle uğraşıyom zatne heryerde beyinsiz mal bir millet

• 2ay

@BayClapton umarım kaçarız.

• sanatçılardan daha güzel bir açıklama yapmışsınız, Tarık Ağabey gelmiş geçmiş en iyi adamdır. Oyunculuğu da , adamlığı da 10 numaradır.

1|1
    0|0
Yükleniyor...