İmam hatipler kapatılsın mı?

Kapatılsın !!!11

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• Evet. Zaten ilahiyat fakülteleri var. Dini meslek edinmek isteyenler liseden sonra gitsin ilahiyat okusun. Hem artık okullara kapalı da girilebiliyor. Ha erkeklerle okumak istemeyen ileri seviyedeki gerici zihniyet mensubu kızlarımız da kız meslek liselerine gidiversin. Bunlar yüzünden bizim ek puanlarimiz kaldirildiydi, bütün liseler esitlendiydi.
    Yeter be gına geldi imam hatiplilerin problemlerinden ! Bunları kapatın kökten çözüm ışte.

0|0
    1|0
    • 2ay

Baska derdinmi yok imam hatiplere salliyorsun git baska birşey icn imza topla lafa gelince hepiniz demokrasi özgürlük yanlısısınız.
      İmam hatip mezunu degilim bana kalırsa düz liseler kapatilsin onlar yüzünden toplum ahlaki bozuldu PUANLARDAN Daha önemli iy geceler Kürek.

• 2ay

@kayıkçininküreği CumhurBaskani Çıkıyorsa Hersey cıkabilir tahminimce İyi geceler BilimBayani Eminim İleri Yaşların Tecrübe kazandirir.

• 2ay

@Tehlikeli88 agsgagaga Gurur duyuyorum o C. Baskaniyla zaten emin ol. Iste imam hatipten cikinca ulke baskani bile olsa boyle cahil kaliyor. Kerizlere kendini sevdirsin babam da baskan olur. Bunda marifet yok. Ben bilim diyorum biliiim ! 😂😂😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır dahada üstüne düşülsün daha iyi öğretim versin o okullarımız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kapatılsın be :d

0|0
    1|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır neden kapatılsınki?

0|0
    0|0
  • Kapatılmasın

0|0
    0|0
  • Kapatılsın tabi, cahil toplum yetisiyor

0|0
    1|0
  • umursamiorum :3

0|0
    0|0
  • niye kii?

0|0
    0|0
  • Ya kapatılsında kurtulalım şu sorulardan

0|0
    1|0
  • Kapatılmasın çeki düzen gelsin. İmam Hatip mezunlarına torpil yapılıyor ya oda bir tuhaf dinden söz eden insanlara hep dikkat etmek gerekir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• makul sayıya indirilsin. memlekette imam kadrosunda büyük bir açık varmış gibi davranıyolar

0|0
    0|0
  • Batıyo mu

0|0
    0|0
  • Bence disco ve barlar kapatılsın..

1|0
    0|0
  • İmam hatipler kapatılmasın lâkin imam olarak atananlar ikinci bir iş olarak kamuda gorevlendirilsin namaz vakitlerinde camiide bulunsunlar. İmamlık meslek olmamalı bence!

0|0
    0|0
  • Ne bu yanii şimdi?
    Biride çıkıp dese ateistler öldürülsün mü?
    Ne cvp verelim ozaman?

0|0
    0|0
  • yep!

0|0
    1|0
  • Ülkeyi eşşeğin sıkıne çevirdiler

0|0
    1|0
  • Imam hatipler kapatilsin broo

0|0
    1|0
  • Neden bu düşünce içerisindesiniz anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Ülke daha ayakta zor duruyor bunlar okul diye popolarını yırttı kapatılsın kesinlikle

0|0
    1|0
  • Sebebi neydi ki

0|0
    0|0
  • kapatılmasın tabiki

0|0
    0|0
  • Kapatılsın!!! Bu ükenin imama değil, işgücüne, eğitime, ekonomiye ihtiyacı var!!!

0|0
    1|0
    • 2ay

Bu ülkeleri böl , parçala yönet mantığıyla parçalamaya çalışıyorlar maalesef bizler de maşası oluyoruz...

• 2ay

@Mıırrr İmam hatip okumanın mantığı nedir? Ben ırkçılık yapmıyorum. İmam hatip lisesi İlahiyat fakültesinin ön lisansımı? Lütfen Türkiyede kaç tane fen lisesi sosyal bilimler lisesi anadolu lisesi var? İmam hatip lisesinin Türkiye'ye katkısı nedir?

• 2ay

Arapça ve kuran eğitimi almak isteyenler gidiyor imamhatipte okumadım bilgim yok

• imamlık diye bir mesleğe bile karşıyken imam hatiplerin varlığına hepten gıcığım. ibadet yaparak para kazanılır mı sizce de?

0|0
    1|0
Yükleniyor...