Türkiyede Kültürel Değerlerimize Saygı Gösteriliyor Mu?

Kültürel değerler sizce yaşatılıyor mu? Kültür miraslarına ne derece deüer veriliyor?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• İznik Kalesi'ni görelim diye gittik. Millet taşları çalıp ev yapmış.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bence fazla olmasa da değer veriyo ama maşallah bizim de birsürü kültürümüz var yaşatmaya adam yetmez

0|1
    0|0
  • Türkiyede saygı diye bişey varmı? Ben herhangi bişeye saygı gösterildiğini görmedim. Kültürel mirasa saygı nasıl olsun!

0|1
    0|0
  • yeni jenerayon tamamıyla avrupa özentisi

kültür , değer felan kalmadı ne yazıkki

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum aslinda ne desem yalan. Buna ancak bir dogu turu yaptigimda karar verebilecegim.

0|1
    0|0
  • ne yazık ki hayır

0|1
    0|0
  • kesınlıkle verılmıyor verılseydı su an dızılerde yer sofrası kuruluyor olurdu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kültürel değer. Maddi ve manevi diye ikiye ayıralım.

Maddi olanı için:

Sanatın içine tüküren şerefsizlerin büyükşehir belediye başkanı olduğu,

Başbakan ucube dediği için yıkılan heykellerin/anıtların bulunduğu,

Baraj yapacağız diye bulunan antik hamamların toprağa gömüldüğü, bir diğerinin sular altında kaldığı ülkede kültürel değerlerin bir anlamı yoktur.

Manevi anlamda:

Türklüğü "faşistlik" diyerek ortadan kaldırılmaya ve piç bir ırk yaratmaya çalışılırken sanat/kültür gibi değerlere saygı göstermek bir yana yaşamasına bile tahammülleri yok amaçlarına ulaşmak için. Yozlaşma her alanda almış yürümüş durumda. Eskiden kalan adetlerin güzel olanları can çekişiyor. Menfaat ve kişisel hırslar ise kol geziyor...

0|0
    0|0
  • Son kalıntılarıda olsa yani kısmende olsa devam ediyor.. Ancak böle giderse 2 nesil sonra kültür falan pert..

0|1
    0|0
  • kesinlikle göstermiyor. bu işin içinde olduğum için biliyorum...

0|1
    0|0
  • Biz kendımızın kültür değerlerine sahıp çıkabılsek tum dunya deger göstercekte mesele sahıp cıkmakta işte...

0|1
    0|0
  • geçenlerde saraya gittik avrupa yaşamını tarihi soruyor bizim aptal insamınız perdeleri soruyor bu insanlar için bu ülkeye sahip çıksan ne olur allah aşkına

0|1
    0|0
  • şimdiki zamanda şimdiki gençlik ee püfff güler geçerim adamlar avrupa kültürüne empoze olmuşlar sen ne Türk kültüründen bahsediyon en basit örnek verecek olursan müzik her yerde yabancı müzik dinleniyor bir sor bakkalım şimdiki geçliğe tsm de makamları bilirlermiymiş nerde..

Atasını Tanımayan İt Peşinde Koşar...

0|0
    0|1
  • bence gerkılen onem verılmıyor.anayasının 58 veya 59 maddesı bunu kormak ıcın yazılmıs olsa da sadece bır kagıt parcasında kalmıs gıbı gozkuyor

0|1
    0|0
  • Dinle alakali olanlara pek karisilmiyor ama Ataturkle alakali olanlar yikiliyor saygi gosterilmiyor.veya bazi tarihi yerleri yikip otel avm falan yapip rant sagliyorlar.tamamen iktidarla alakali bu seyler.

0|0
    0|1
  • Kültürel değerlerimiz Avrupai modernleşme nedeniyle zarar görüyor fakat her zaman için bir yerde varolacağına inanıyorum. Tamamen yok olmaz.

0|0
    0|0
  • benim kültürüm yaşatılmayı bırak unutturulmak isteniyor

0|2
    0|1
Yükleniyor...