Tiyatro okuyanlar ya da bitirenler bir bakabilir mi?

Merhaba arkadaslar.. Bu sene üniversite sinavlarina hazirlaniyorum liseden mezun oldum gecen yil ve istedigim yer olmayacagi icin tercih yapmadan bir sene daha hazirlandim. Hayatta iki idealim oldu. Birisi oyuncu olmak digeri PDR okumak. Aslinda kendimi oyunculuga daha yatkin ve yakin hissediyordum ama yapabilecegim aklima gelmedi. Bugun soyle bir nettte dolanirken neden hayallerimin pesinde gitmiyorum? Dedimve arastirmaya basladim. Tiyatro bölümü okumak istiyorum ama ne yapacagimi da bilmiyorum. Üniversitelerin güzel sanatlar fakültesi puanina baktigimda puanim onlarin cok cok üstünde. Ama nasil hazirlanmaliyim? Bu bölümü okuyan ya da bitiren arkadaslar varsa yardimci olabilir mi?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Türkiye'de iş bulma imkanın çok sıkıntılı.Lakin çok düşük ücretlere okullara gösterilere okullara giden gruplara katılabilirsin.Güzel paralar kazanmak devamlı daimi sosyal güvencesi olan bir işim olsun diyorsan tiyatro pek mantıklı değil.Para benim için önemli değil olsada olur olmasada olur ben sevdiğim işi yapmak istiyorum diyorsan, kafa patlattığın derslere acımıyorsan,çevredeki insanların tepkileri umrunda değilse gidebilirsin.İyi yerlere gelmek içinde kendini çok güzel teşhir etmen gerekir.Yada çok ekstra bir yeteneğin olması lazım.Bence bir kaç kez daha düşün derim ben.

0|0
    0|0
  • Okumadim ama güzel hayallerin varmış bende çocukken çok param olsun diye hayaller kurardım utandım kendimden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...