Elimdeki bir kağıtta Osmanlıca ya da Arapça yazılar yazılı. Okuyabilen olur mu acaba?

Elimdeki bir kağıtta Osmanlıca ya da Arapça yazılar yazılı. Okuyabilen olur mu acaba?

Elimdeki kagitta bir seyler yazili ancak ben anlayamadim. Eski arapca ya da osmanlica olabilecegini soyleyenler oldu. Sizce nedir okuyabilen olur mu acaba?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Halk eğitim kursları var ordaki hocalara okut tercümana boşa para verme

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• büyü değil merak etme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeş deneyim bir

0|0
    0|0
  • büyü yapmışlar sana

0|0
    0|0
    • 2ay

icerigini anlayabiliyor musunuz?

• 2ay

ben aldim. tanidigim bildigim o zamanlar icin de inanip guvendigim biri vermisti ama amacini sorgulamamistim hic.

• 2ay

o sana büyü yaptırmış bunu bu işten anlayan birilerine göster bence ilerde başına dert alabilirsin hem büyünün hangi büyü olduğunu amacını bilmemek daha kötü

• kuran ayeti o

0|0
    0|0
  • Sana büyü yapmış olmasınlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden oyle dediniz?

• 2ay

Size takip yolladım şimdi

• 2ay

Durum şu ki, kadın büyü yapmakla sadece oğlundan değil, sizi sosyaş çevredenda uzaklaştırmış oldu. Psikolojil sorun lar, bir süre sonra fiziksel sorunlarada yol açar. Rumuzum elegante34 takip yolladım. Ordan yazabilirsiniz

Kızlar Ne Diyor 4

• Nerden buldun bunu

0|0
    0|0
    • 2ay

Biri vermisti yillar once muska seklinde. Varligini bile umutmustum temizlik yaparken karsima cikti ilgisiz bir yerden. Okunabiliyor mu?

• 2ay

Büyü olabilir birine mutlaka okut

• Büyü

0|0
    0|0
  • Sana büyü mü yapmışlar bu ne bu osmanlıca da degil arapça da 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeşim muska seklinde demişsin bir tanıdığın dindar birisine gotur ya da hocaya göster. Buyu olabilir aynısını bir yerde görmüştüm buyuydu. Muska vb. Seyler almayın. İnanmayın. Onu hocaya ver.

• 2ay

Allahim korusun. Isteyerek aldigim bir sey degildi zaten sonra da bilincsizce unutulmus. Insallah sadece duadir.

• 2ay

Osmanlıca daha farklı. Eski arapça daha karışık bir yazı biçiminde şekilli bir yazı oluyor. Lütfen onu bir hocaya gotur normal degil. İlgisiz blr yerden karşına cıkmasıda normal degil

• @Yiddish bunlar için var

0|0
    0|0
Yükleniyor...