Kitap önerir misiniz?

Konusuyla birlikte yazarsaniz sevinirim.. benim onerdiklerim
-Marslı
-Senden Önce Ben
-Senden Sonra Ben
-Telepati Serisi
-Boyle Buyurdu Zerdust

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• 1984
    Nietzsche ağladığında
    Beyin senin hikayen
    Uçurtma avcısı
    Kürk mantolu madonna
    Stephen king kujo.

0|0
    0|0
    • 2ay

Nietzsche Agladiginda ve Kurt Mantolu Madonna'yi okudum ikisi de cok guzel

• 2ay

Diğerlerini de oku onlarda güzel.

En İyi Kız Görüşü

• koku = koku alma duyusu çok gelişmiş Grenouille baş karakter.. kendi kokusunun olmadığının farkına varır ve parfüm yapmakta kendini daha da geliştirmek ister sonra genç kızların kokularını nasıl koruyacağını bulmaya çalışır bulur ve bir çok kızı öldürür parfüm yapar.. ben çok beğendim başarı bir kitaptı..
    hayvan çiftliği = çiftlikle yaşayan hayvanlar bir gün ayaklanır ve insanları kovarlar kendileri çiftlikte çalışırlar sonra gelişen olaylar olur.. mutlaka okunmalı
    yabancı = diğer insanlar gibi hissetmeyen bir adam annesi öldüğünde üzülmeyen bir adamın hikayesi ve sonun da bunun cezasını çekecektir sıradan olmamanın cezası..
    kafes = bir yaratık ya da salın hastalık ne olduğu belli değil ve bunu gören herkes kendini feci şekilde öldürüyor ve insanlar gözlerini bağlayıp yaşamaya başlıyor bir kadın ve çocukları olur yıllar sonra kurtulurlar korku gerilim akıcı güzel bir kitap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Zihin Kontrolü Silva Metodu / konusu kısaca kendi bilinçaltını programlamak başkasını kontrol etmiyon

0|0
    0|0
  • Turan Dursun - Din Bu
    Kuran - Meal

0|0
    0|0
  • Maksim Gorki'den;Ana ve Benim Üniversitelerim

0|0
    0|0
  • Hayat avcısı

0|0
    0|0
  • Selman kayabaşı-tarihi roman serisi (bütün gizli türk tarihini geçmişten günümüze çok gizli örgütleri anlatan bir kitap

0|0
    0|0
  • tess gerritsen : günahkar...
    daha yeni bitirdim.. ilk defa bir kitaptan korktum okurken :D tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Rte nin hayati :)))

0|0
    0|0
  • Saftirik Greg'in Günlüğü

0|0
    0|0
  • Senin önerdiklerini almaya geldim

0|0
    0|0
  • john fante - toza sor

aşk, yoksulluk, yazar olmak isteyen muazzam insan arturo bandini'nin yaşam savaşı.

ayrıca ''böyle buyurdu zerduşt''tan ne anladın ya? ben hiçbir şey anlayamadım da... :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Ileri derece felsefi bir kitap, anlayabilmek icin oncesinde daha basit felsefe kitaplari okumak gerek

• Kürk mantolu Madonna

0|0
    0|0
  • Pensilvanya canbazı Fetonun hayatı

0|0
    0|0
  • Hz. İnsan-dücane cündioğlu

0|0
    0|0
  • çi
    fi
    pi

0|0
    0|0
  • Sherlock Holmes serisini öneririm çok sürükleyici bir kitap..

0|0
    0|0
  • gokkusagi hayatin anlaminini anlatiyor

0|0
    0|0
  • Siliniş

0|0
    0|0
  • Peyami safa - 9. Hariciye koğuşu

0|0
    0|0
  • Sessizliğin sesi
    Anılar düşler düşünceler

0|0
    0|0
  • bokların savaşı ahahah :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• kuranın ingilizcesini sipariş et gelsin oku hem yabancı dil öğrenirsin hemde dinini.

0|0
    0|0
    • 2ay

Dinim muslumanlik degil bu bir kurani 2 kez okudum bu iki ingilizceyi c2 seviye yani ana dil seviyesi biliyorum zaten bu uc

• Sol ayağım - cristy brown doğrumu yazdım bilmiyorum ama çok güzel bir kitap tavsiye ederim 👍

0|0
    0|0
  • Sabahattin Ali / Kürk Mantolu Madonna

0|0
    0|0
  • Osmancık-Tarih

0|0
    0|0
  • Teer özlü
    Oğuz atay tutunamayanlar
    Sait faik abasıyanık mahkeme kapısı / medar -ı marişet motoru
    Sofinin dünyası