Çalışınca Düşük, Çalışmayınca Yüksek Alınan Notun Sebebi Nedir?

Bir yazılı varsa ve ona ineklemesine çalışmışsam şimdiye kadar 80i geçtiğimi görmedim ama yazılıyı biplememişsem 100 bile aldığımı hatırlıyorum.

Sebebi nedir? Derslere çalışmamak daha mı iyi bu durumda ?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• bundan sonra bir daha hiç çalısma ve 100 al

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Calisma geregi duymadigin seyi zaten biliyorsundur ya da derste dinlemissindir. Olay bu.

0|0
    0|0
  • isler oyle yurumuyor her zaman lise doneminde belki olabilir ama.universitede calistiginin karsiligini aliyorsun. tabii notu bol olan hoca da var kit olan da ona gorede degisebilior

0|0
    0|0
  • İnek gibi çalışıp 100 de aldım çalışmayıp 100 de aldım. Çalışmayıp 50 de aldım inekleyip 55 de aldım. Benim için böyle bir şey söz konusu değil demek ki :D Şansına oluyordur belki kolay sınava az çalıştığını düşünüyorsundur ama o çalışma yetiyordur. Ya da çok ciddiye almadığın şeyleri kendini kasmadığın için daha iyi yapabiliyorsun. Çalışınca üstüne bir yük biniyor yüksek almalıyım diye o zaman stres kötü etkiliyor olabilir kim bilir.

0|0
    0|1
  • Çünkü çalışmadığın dersleri önemsemediğin için çalışmıyorsun yani anlamışsın ve sana kolay geliyor. Ama çalıştığın dersler genelde daha zorlandıkların olduğu için ne kadar çalışsanda konuyu anlamadıktan sonra düşük alırsın.

0|0
    0|0
    • Aslında öyle değil.

Matematiği hiç yapamam ve son iki yazılıda artık ne olursa olsun çalışsam da aynı çalışmasam da dedim nasıl olduysa en iyi yaptığım ders olan edebiyat notumu geçti(Çalışmıştım bayağı).

Şimdi üzülsem mi ağlasam mı bilemedim :D

• Ama konuyu anlamanla da alakalı. Belki çok iyi anladın o konuyu.

• Olayı anlamışsın çözmüşsün çalışıpta kafanı karıştırma bence:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tam öyle değil aslında benimde başıma gelmişliği vardır :) Nedenler;

1 Çalışmamışsındır kopya çekmişsindir işinde iyisindir

2 Çalışmayıp sadece dersleri dinlemişsindir öyle yüksek alırsın ezber değil öğrenmişsinmdir yni

3 Kolay derslerde mesela Din vb hani bildiğin şeyler çıkmıştır veya yorum sormuşlardır destan yazmışındır vs vs gider :))

0|0
    0|0
  • çalışma o zman

0|0
    0|0
  • hiç bir sınava çalışmıyorum. 60 aşağa notum yok

0|0
    0|0
    • Bugünkü kurda 1 HÖAL puanı 2,56 diğer okul puanlarına eşit :D

Yükleniyor...