Bu resim hakkinda dusunceleriniz nedir?

Evet, bu resim hakkinda dusunceleriniz neler..?

link

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• Sadece genellemeye giren bir karikatür olduğunu söyleyebilirim. Yoksa böyle kapalılar da var tam tersi durum da mevcut. Bu karikatürü çizenin zihniyetine bağlı olarak da yorumlar değişir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Her ne kadar demek istediğini anlasam da soru provakatif...

0|0
    0|0
  • tamamen yanlış ve insanları beynen kış kırtma eylemleri , kapalıları nasıl çizmişler bak sana , öyle mi yani bütün kapalılar , dua etmez ama ederse de günahkara değil , bu arkadaşa der .

0|0
    0|0
    • Tabiki butun kapalilar boyle degil, sadece boyle olanlar var.

• Kesinlikle oyle bisey yok, dedigim gibi

Etrafimdaki insanlarin cogu kapali zaten

Hislerin yanlis :) Sizede iyi aksamlar.

• demek ki hislerim beni aldatmış :) ıyyyyy acıtasyon yapmayı seven bir erkek olsam o sözün devamın da şöylke derdim heral de ; ben zaten aldatılmaya alışkınım :D :D neyse ben daha fazla rahatsız etmim .

• birşeyi yapıyorsan ya tam yap ya da hiç yapma. kapanıyorsan ehli sünnet gibi ol.sünnet-i seniyeye göre giyin .yok o zaman diyorsan Allah ile senin aranda ne edersen et.

0|0
    0|0
  • Onu bilmem de şu profil fotoğrafındaki gözlerinin kenarına yaptığın şekile şukula biterim :D asdasdasda

0|0
    0|0
  • puan almak için böyle şeyeler sorma

0|0
    0|0
  • ilginçmiş insanların giyimiyle tarzını sorgulamak doğru olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • çok doğru başını kapatan kadın vucut hatları belli olmayacak şekilde giyinmeli başını kapatıp dar kot pantolon giyiyo kalçaları belli dar body giyiyo memeleri belli sonra türbanlı ayağına yatıyolar asıl günahkar onlar

0|0
    0|0
  • adnan hocanın kuşlarını hatırlattı.inşaallah

0|0
    0|0
  • Bunları örnek alma, ortamı yaygaraya boğma şimdi.

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • Kendileri kapalı çıplak

bu tür saçma sapan tesettür takanlara ayar oluyorum

0|0
    0|0
  • kapalı var kapalı var...kulun kuldan üstünlüğü sadece takvadadır.gerisi tefarruattır.

0|0
    0|0
  • Bilerek kavga çıksında seyredelim diye mi böyle sorular soruyorsunuz. ?

0|0
    0|0
  • Her iki tarafta kendi kendini teselli ediyor, diğer tarafın düşündükleri gibi olmadığından bihaber.

0|0
    0|1
  • Kapanmak ruhen kapanmaktır. ruhen inanmaktır kalben inanmaktır. resimdeki kapalı olan 2 kişinin neresi kapalı ? sacını basını örtmek sizce yeterli mi?

oradaki tek kızınsa hatları bile gorunmuyor. En azından digerlerine göre daha kapalı

Bu tip resimler genelde kapananlara karşı bir silah olarak kullanılır buna da dikkat cekelim.

0|0
    0|0
  • link böyle bişe yani zebaniler bekler hacıı :)

0|0
    0|0
  • Çok şey düşünüyorum ama hepsini yazarsam olay çıkar.

Kısaca özetleyeyim;

"Ben dindarım" diye geçinenlerin aslında gerçek dinsizler olduğunu düşünüyorum böyle şeyler gördükçe. Çünkü resim aynen şu mantıkta "Bana örtünmem gerektiği söylendi, örttüğüm yerlerde neler olduğunun belli olmasını engellemem söylenmedi o zaman her yerimi belli ederim". Bu da resmen şuna işarettir; içlerindeki sapıklığı dinde bir açık bularak kapatmaya çalışıyorlar.

Açık olanlara veya dar kıyafet giyenlere asla sapık demiyorum hatta onlar bana göre bu resimdeki tiplerden çok daha ahlaklıdırlar çünkü bir taraftan dini kullanıp diğer taraftan başka şeyler düşünmüyorlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• saçmalamak için yapılmış bir resim.

0|0
    1|2
  • açıklığın sadece saçtan ibaret olduğunu sanıyolar kadın tayt giymiy üstüne başın örtüyo allahım :D neyse ya bu konuya karışmak istemiyorum herkes istedini yapmakta özgürdür sonuçta

0|0
    0|0
  • öyle kapalılarda var ama hepsini böyle görmek yanlış. inançlarına saygılı olmak lazım

0|0
    0|0
    • Hepsini boyle gormek tabiki yanlis olur.

• yani ama fazla abartı bzi ilgilendirmez insanlar nasıl yaşamak isterse öyle yaşarlar. fazla taraflı bir resim olmuş

• yorum yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • Günlük hayatta çok var böyle tipler.

1|0
    0|0
  • doğru bence

0|0
    0|0
  • Önde yuruyen kizda kendimi gordum

0|0
    0|0