Ünlü sanatçı Tarık Akan vefat etti! Ne düşünüyorsunuz?

Türk sinemasının efsanevi aktörü Tarık Akan bu sabah hayatını kaybetti. Akan'ın yakın arkadaşı Nebil Özgentürk'e göre ünlü oyuncu saat 01.00 sularında vefat etti. Sosyal medyada binlerce taziye mesajı yayınlandı. 66 yaşındaki Akan bir süredir akciğer kanseri tedavisi görüyordu. 111 film ve 4 dizide rol alan ünlü oyuncu, 1982'de Cannes'da 'En İyi Erkek Oyuncu' adayı olurken, 1985'te Berlin Film Festivali'nde 'Gümüş Ayı Mansiyon Ödülü'nü almıştı. Siz ne düşünüyorsunuz?Ünlü sanatçı Tarık Akan vefat etti! Ne düşünüyorsunuz?

13|15
288|324

En İyi Erkek Görüşü

• Tarık akan namaz kılmış ya da kılmamış oruç tutmuş ya da tutmamış bunların hiç biri ne beni neden bir başkasını ilgilendirir kaldı ki islam dinin de zoraki lik yoktur ,
    Beni ilgilendiren olay şu ben çocuktum şimdi büyüdüm ama her seferinde Hababam sınıfını açtıkça Tarık akan a ve bütün oradaki sanat dostlarına teşekkürü borç bilirim
    Saygılar. Allah rahmet eylesin

11|3
    2|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 323

• http://i.hizliresim.com/MkDdla.jpg
    Canım kardeşim filmiyle bizlere gerçek kardeşliği anlattı , ah nerede fimiyle aşkımızın peşinden koşmamız gerektiğini anlattı , Damat Ferit oldu bizleri güldürdü. Şimdi ne desek boş Türk Sineması bir yıldızını daha kaybetti. Mekanı cennet olsun...

9|5
    0|0
  • Yaklaşık yarım saat önce gördüm haberlerde ve garip bir his oldu bu...
    Ne desem yetersiz ne söylesem yersiz kalır. Lakin, keşke şu iğrenç dünyada böyle güzel insanların hayatları daha uzun olsa. Keşke, bizim dönemimizde bize kattıklarını gelecek nesillere de katsalar.
    Fakat, olmuyor. Gerçek "sanatçı" olan insanlar bir bir ölüyor. El öpenler, yalakalar, onursuz, gurursuz yer mantarları, üfürükten oyuncu bozmaları, iktidar çanakçıları, kraldan çok kralcılar kirli hayatları ile uzun yaşıyorlar.

9|2
    0|0
  • Eski Türkiye'nin değerleri, güzellikleri bir bir sonsuzluğa gidiyorlar. Böylesine kaliteli bir sanatçıyı ve iyi insanı kaybetmek çok acı. Maalesef böyle insanlar bir daha bu topraklarda yetişmeyecek. Mekanı cennet olsun :'(

8|3
    3|0
    • 2ay

müzesi biel yapılmalı okuma yzma öğrenilsin diye okul bile yaptırmıştı adam, türkyiede sürekli aşk dram filmi de yapılsa, adm gelişmek katkıda bulunmak için çok eser bıraktı türk sinemasına, mekanı cennet olsun

• 2ay

@adra_91_91 Yeşilçam'ın en yakışıklı oyuncusu, istese sadece bu sıfatla anılabilirdi. Ama o duyarlıydı, inandığı şeyin arkasında durabilecek kadar cesaretliydi, dik duruşluydu. Uyanır uyanmaz hüzne boğdun beni ve tüm sevenlerini...

• 2ay

levent kırca nında şöyle olsaydı keşke cenazesi, Cüneyt arkında geldi türkan şorayda,, diğerlerine uzun ömğrler versin
      şimdi türkiye çok değilti ben bilme meşim bilirde bile yarışmacı eşlerinin kaldığı odada çocuk yapmışlar kamera yokya, millet aç kaldı,

• Aslında çok iyi bir insan fakat son zamanlarda film yerine politikaya yönelip AKP düşmanı olması gözümden düşmesine sebep olmuştu fakat ölmesine üzüldüm şu an büyük ihtimal keşke müslüman olsaydım gibi cümleler verirdir hesap sorulurken malesef iş işten geçti

7|4
    6|2
  • gerçekten çok üzüldüm..
    sanki bir anda çocukluğum gitti ellerimden..
    Kemal sunal, zeki alasya, levent kırca ve şimdi de damat ferit..

6|5
    4|1
    • 2ay

Ayni şekilde düşünüyorum zaman ne kadar acımasız insanın ilk önce çocukluğunu alıyor sonra gençliğini

• Neden ölmesi gereken insanlar sapa sağlam yaşıyor da, böyle iyi efendi ve delikanlı insanlar çok yaşlanmadan göçüp gidiyor. :(

Müthiş bir insandı, başımız sağolsun.

7|3
    0|1
  • Şok oldum resmen tek tek gidiyorlar sevdiğimiz insanlar. gö*ü boklu para düşkünü ünlülere kaldık.
    Allah mekanını cennet etsin.

7|3
    0|0
  • Ne düşünebiliriz ki İyi olan kim varsa gidiyor, Mekanı cennet olsun o benim Yeşilçam idollerimden biriydi Jönümüzdü güle güle Bebek Yüzlü :(
    O İYİ İNSANLAR, O GÜZEL ATLARA BİNİP ÇEKİP GİTTİLER. DEMİRİN TUNCUNA, İNSANIN PİÇİNE KALDIK.

6|4
    1|0
  • Yaşarken tabiat kanunları, beşeri tağuti düzene göre hayatlar.. Ölünce de Allah yallah rahmet falan diyorlar. Madem ölüler için Allahın rahmeti umuluyor, yaşarken de o rahmeti ihsan edecek olan Allah'a itaat ve kulluk edilmelidir ki rahmete layık olunsun. Bildiğim kadarıyla inançsız ve aşırı sol görüşlü idi.

7|0
    7|5
  • Çocukluğumdan bir hatıra daha kaydı gitti..
    Arasıra açar hababam sınıfını izlerim, Arasıra açar bizim aile yi izlerim. Hepside çocukluğumdan kalan güzel şeyler. Şimdi bu güzelliklerin içinden biri kaybetmek..
    Ne biliyim sanki ailemden birini kaybettim.
    Allah rahmet eylesin.

5|2
    0|0
  • Kemal Sunal Zeki Alasya Tarık Akan.. Büyük çınarlar birbir göçtüler... Allah Rahmet Eylesin...

8|3
    0|0
  • Bu soruya verilen cevapları okudukça kurtulduğunu düşünüyorum. Bir insanın inancını sorgulama cüretini kendinde bulan kişi ya İslamı bilmiyordur, ya da müslüman değildir. Birde herhalde aramızda Tanrı'lar var ki, hangimizin cennete hangimizin cehenneme gittiğini bilebiliyor. Bir kez daha toplumun ne derece yozlaştığını görüyoruz, ve bir kez daha site cemaatinin atv ve a haber izleyen babaların küçük çocukları olduğunu öğreniyoruz. Eğer küçük çocuklar değil de, yetişkin bireyler olarak bu cümleleri kuruyorsanız, kaçacak bir yer yok, zaten cehennemdeyiz demektir.

3|1
    0|1
    • 2ay

Ne güzel ve mantikli yazmissin helal kardesim..
      Ama iste o tarz insanlarda o mantik beyin yokki..
      Durusu olmayan ordan burdan duydugu seylerle burda yorumlar yapiyorlar okadar..

• Çok üzüldüm sanatçı olarak hayatını kaybetmesine üzüldüğüm ilk üç adam'dan biridir. İnsani yönünden gayet iyi adamdı 79 senesi sonrası politakalara girsede ben onun filmlerden gördüğüm kadarıyla iyi kalpli olduğunu biliyorum. Mekanı cennet olsun. Allah günahlarını affetsin.

2|1
    0|0
  • Ulan adam ölmüş gitmiş size giren çıkan ne? Allah hesabını soracak var mı ötesi

9|3
    1|1
  • Yaşım itibariyle daha çok orta yaşlı dönemlerine denk geldim. Genç kızların sevgilisinden çok karizmatik bir baba figüründeydi. Rahmetli babamın gözüme Tarık Akan gibi göründüğü zaman ki anlar, o hayranlığım... Bugün bunları da kaybetmiş oldum bugün.

Gerçekten sabah beri çok üzgünüm. Umarım hayatının son zamanlarında kendisine saldıran siyasi pislikler biraz olsun pişmandır. Bazı insanlar ayna gibidir, size ona pislik atarken o sadece atanları yansıtır. Tarık abi öyle biriydi. Nur içinde yatsın. :(

3|1
    0|1
  • adamdı.
    aydındı.
    aydınlattı.

iyi adamdı. üzdü.

4|4
    1|3
  • Vicdansız herifler kimin cennete kimin cehenneme gideceğini siz mi karar veriyorsunuz? 1980 darbesinde işkence görmüş bu adam. Siz değil miydiniz darbeye hayır diyen! Ne oldu da adamı taşlar oldunuz?

Mekanı cennet olur inşallah Allah rahmet eylesin

4|1
    0|0
  • Insan bir tuhaf oluyor ben bu adamlarin filmleri ile büyüdüm ve simdi tek tek ölüyorlar... Allah rahmet eylesin.

"İyi oldu zaten sevmezdim" diyenlerin karakterini sorgulamak lazim ölü bir insanin arkasindan konusmak ne hadlerine

5|2
    0|0
  • Gelen Gideni Aratıyo
    Nerede o eski oyuncularımız, dev çınarlarımız
    tek tek göçüp gidiyorlar bir kuş misali
    Her gidişte bir parçamız daha kopuyo resmen
    Nasıl ki bir Kemal SUNAL'IN yeri dolmadıysa
    Nasıl ki bir Adile NAŞİT, Erol GÜNAYDININ, Hulusi KENTMENİN, Ayhan IŞIK, Yılmaz GÜNEY'in... yeri dolmad ise Senin Yerinde Dolmayacak
    Allah Gani Gani Rahmet Eylesin.
    Mekanın Cennet olsun Büyük Usta.

3|1
    0|0
  • Kemal Sunal, Tarık Akan, Halit Akçatepe, Zeki Alaysa, Metin Akpınar, Şener Şen
    bu sanatçılar çocukluğumuza ışık ve renk kattılar. Kimisi hayatta kimisi hakkı rahmetine kavuştu. Allah vefat edenlere gani gani rahmet eylesin. Günahlarını affetsin.

6|3
    1|0
  • Burada sözde müslümanlar ve yobazlar yine konuşmuşlar. Sorsan ne Kuran bilirler ne insanlık. Bilmiyorsanız öğreteyim. Müslümanlıkta insan ayrımı yapılmaz. Ha ateist, ha hristiyan, ha yahudi. Her insan inancında özgürdür demiş Allah. Size ne oluyor onu anlayamadım? Hani dersiniz ya ateistlere Allah'a şirk koşuyorsun inanmıyorsun yanacaksın. Asıl siz yanacaksınız. Bu yaptığınız değil midir Allah'a şirk koşmak? Terbiyesiz ve ahlaksız olmamalı bir müslüman ama sizde hepsi var. Ama pardon siz müslümansınız bizler ise kafir... Tarık Akan gelmiş geçmiş en iyi oyunculardandır. Adamın her filmini oturup hayranlıkla izleyenler burada kalkmış yerden yere vuruyor. Umarım aynılarını sizin arkanızdan da söylerler.

4|0
    1|0
  • Sırf akpyi sevmiyor diye din düşmanı ilan edilen bu insanın ahını nasıl ödeyeceksiniz ateistten beter sözde akp müslümanları siz onu düşünün ölünün arkasından küfür edeceğinize!!

Allah rahmet eylesin.

7|2
    6|0
  • Adamlar tek tek gitti soytarılar kaldı. Demet Akalınlara kaldı Türkiye. Işık içinde yatsın.

7|1
    0|0
  • Tarik akani cok seviyorum..
    Durusu düsüncesi mantigina saygi duydugum bir sanatci.. topragi bol olsun isiklar icinde uyu yakisikli

Bizlerin eksigi insanlara müslüman veya dinsiz diye bakilmasi.. dinsiz bir insanda iyi biri olabilir sanane bizene neyi savunuyor neyi destekliyor.. yeterki kendi iyi insan olsun..
    gercekten müslümanlik burdaki bazi insanlarin yargisiylami oluyor.. siz kimsinizki?
    görende siz yargilayacaksiniz sanacaklar.. siz önce insan olamayi deneyeyin onu basarin sonra diyer insanlar hakkinda yorum yapin..

2|0
    0|0
  • İşinde iyiydi ama müslüman olmaması benim şahsi açımdan hayal kırıklığı

7|3
    4|2
  • O kadar şehit haberi varken ünlülerin haberleri daha ön planda oluyor nedense

4|4
    4|2
  • şaşırdım çünkü hastaliğim iyiye gidiyor diyordu.
    solcu ve devrimciydi tuncel kurtiz ile çirkin kral ile yakın dostluklari vardı. Bir oyuncudan fazlasıydı

4|2
    1|0
  • yetenekli kendi cizgisinde olan bir oyuncuydu. Büyük bir yetenegi kaybettik

4|1
    3|0
  • Vay efendim neymiş 10 şehidimiz varmışta bir ateistin ölümü kadar konuşulmamışmış. Ulan " bugün burada bayram havası yaşıyoruz " diye köprü açılışı yapıldığında 24 şehit vardı. O zaman neden tepki göstermediniz? İki yüzlü yaratıklar. Şimdi mi aklınıza geldi tepki göstermek, askerlerimiz? İki yüzlü ve alçaksınız!!!

2|4
    3|0
  • Dinini ve inanışını sorgulamak kimseye düşmez, ve inanışı ne olursa olsun bu kadar kötü ve alçakça hakaret etmeyi haklı çıkarmaz. Gerçek müslümanlara bakıyorum da ölünün arkasından nasıl küfür ediyorlar. (!)
    Allah rahmet eylesin.

4|1
    1|0
  • Erkekler Devam
    293

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 287

• Adam bağıra bağıra ben ateistim diyordu millet mekanı cennet olsun diyor adama 😂😂😂

4|7
    2|4
    • 2ay

Hahaha koptum ya aynen bu bizim millet garip papa ölse allah rahmet eylesin bir kuran okuyun basinda diycekler :)

• 2ay

@TuranaDoğruX bir de yanlış bişey söyledim gibi eksi vermişler galiba eksi verenler rahmet dileyen arkadaşlar 😂😂

• 2ay

Ben + verdim arayi kapatiriz :)

• Böyle bir İslam duşmanina Allahtan rahmet dileyenlerin aklindan şüphe ediyorum.

7|5
    2|5
  • Şimdiye kadar bir çok yeşilçam yıldızı vefat etti. Hepsinde "hay Allah" dedim, ama Tarık Akanı duyunca anlayamadığım bir duyguya kapıldım. İnanılmaz bir aktördü. Çok doğal, çok sıcak. Yeşilçamda yaygın olan bazı yapmacık tavırlar yoktu onda. Nur içinde yatsın.

3|1
    0|1
  • Atatürkçüydü, halkın sanatçısıydı. Güçlüden değil, ezilenden yanaydı. İnandığı davadan hiçbir zaman ödün vermeyen koca yürekli adam, Allah (c. c) rahmet eylesin.

3|4
    1|1
  • Tarık Akanın arkasından abuk subuk konuşanlar siz kendinize hiç baktınız mı? Aynaya baķın isterseniz. Kimse kimseyi yargılayacak kadar masum degildir. Dinsizdir Allah la işi yok (haşa) gibi şeyler yazmışsınız. Siz peki ne kadar dindarsiniz. Bütün ibadetlerinizi yerine getiriyorsunuz. Yatıp kalkip
    Namaz kiliyorsunuz. Her gün zikir yapıyorsunuz sanırım. Başkalarının arkasından heleki ölmüş birinin arkasından konuşurken daha dikkatli olalım. Herkesi eleştirme size düşmez. Kim dinli kim dinsiz onu Allah bilir sadece. Allah la kulu arasına kimse giremez.

3|1
    4|1
  • Abi yeşilçam adamı ölmüş Allah rahmet eylesin herkes bana tepki koyabilir benim bugün şehidim var kusura bakmasın kimse oturupta vah vah tarık akan ölmüş diye ağıtlar yakamam evde adamın yaşı gelmiş ölmüş Allah rahmet eylesin bur içinde yatsın bu soruları süper soru diye seçeceğinize lütfen şehit haberlerini izleyin ve elini vicdanına koyun bugün şu saatlerde nefes alıyorsak bu topraklarda onların bizim için canını feda etmesindendir. Bana isteyen herkes kızabilir ben şu an şehit haberleri verilirken oturupne köprü açılışındaki bayramı düşünürüm bede Tarık akanı kusura bakmayın abi boş şeylerle doldurmayın beyninizi yarın bizde Suriye gibi kaçacak yer ararsak o zamanda Tarık akanla köprü açılış düşüncelerini sorarsınız iyi akşamlar. İlgi çekmek iyi bir şey yapmak istiyorsanız oturun bir mevlüt okutun bir sevap işleyin boş şeylere kafa yormayın.

5|0
    1|0
  • Önemli bir sanatçıydı. Şimdi din bekçileri gelip "Allah inancı yoktu, gebersin" felan diyorlar ya, işte onlar cennete gidecekler. Onlar müslüman işte.

6|1
    3|3
    • 2ay

ne denmeli böyle dinsiz birine peki

• 2ay

@Adsızon Biz anlaşamayız. Sizin insanlık kavramınız bu malesef. Ne söylesem o pencereden dışarı bakmayacaksınız. Ben uzun zaman önce din tartışmayı bıraktım bu sitede. Ha varoluşu merak ediyorsan biraz Darwin, big bang, kuantum fiziği, evrim teorisi oku. Sorduğun soru çok klasik, herkesin bildiği bir soru. Eğer bilmiyorsan bu senin ne kadar araştırmacı olduğun gösteriyor zaten. Ben varoluşu burda 1000 kelimeye nasıl sığdırabilim onuda düşün.

• 2ay

neden anlasamiyoruz yorumumundan ne anladinizda kötüyseniz evet anlasamayiz, insanlik kavramim ne iyi suurlu ilimli hayvandan farki olana diyorum sizin icin insanlik kavrami neymis tam tersimi, sen tartismayi birakmamissin sen ya bahane üretemiyorsun ya da kendini hakli cikarma pesindesin cünkü dogru sizsiniz ya hep tanri gibi gördügünüzden kendinizi mükemmelsinizya hani, dediklerime cevaben dogru düzgün birsey diyemedin binbang kuantum diyorsun binbang ilk hangi kitapta aciklanmis bir düsün istersen, ha darwin diyorsun maymun nerden geldi acaba bir düsünsene cokluyormusunuz tanriyi peki onlari kim yaratti bu döngü böyle gider cünkü hepsinin bir yaraticisi var mutlak olan yüce allah, merak etme bu benim arastirmaci olmadigimdan değil asl arastirmaci oldugumdan kaynaklaniyor sen aradaki o kücük tarz sekli anliyamadin, varolusu kisa sekliyle anlatamiyormusun yani yoksa toparliyamiyormusun maymundan gelmiyormusunuz simdi siz :)

• Üzüldüm yahu. Bir zamanlarin efsane ismi, bugune kadar hicbir kotulugunu duymadigimiz piril piril biri.

Allah mekanini cennet eylesin insallah. Hayat hicbir anlam ifade etmeyen bosluklar butunu cidden.

2|0
    1|1
  • Komünistin tekiydi.
    İyi oyuncuydu o ayrı konu.
    Bir şey düşünmüyorum.

1|8
    2|3
  • Tanıdığım birini kaybetmişim gibi üzüldüm. Sevdiğim yeşilçam jönlerindendi. Çoğu filmini izlemişimdir çocukken. Atatürkçü bir kişilikti. Saygı değer biriydi. Allah mekanını cennet eylesin.

1|1
    0|1
  • Oyunculuğu kadar, duruşuyla da çok beğendiğim bir insandı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

2|1
    0|1
  • Memleketi dert edinenler cabuk gocuyor, memleketi rant edinenler kazık cakiyor bu dunyada

3|2
    1|2
  • üzüldüm. iyi adamdı askere millete sahip çıkan bir zihniyete sahipti.

2|2
    3|2
  • 70'li ve 80 başı filmlerini beğenerek izlerdim, kendisi de yeşilçam'a damgasını vurmuş unutulmazlar arasına girmiş bir duayen olmuş fakat politakaya karışıp kendisine duyduğum sempati azalmış hdp'yi savuncak cümleler kurarak gözümden iyice düşmüş bir sanatçı olarak kaldı.
    Gülşen Bubikoğlu ağlıyor mudur merak ettiğim bir cevap

0|1
    1|1
  • Bu yıl ne çok insan kayıp gitti be, üzüldüm cidden. Allah rahmet eylesin.

1|1
    0|1
  • Umrumda degil

3|6
    4|4
  • Mekanı cennet olsun okdar uzuldum anlatamam yaa okadar degerli bir oyuncuyduki :((((
    Oluye saygısizlik edenlere diyicek laf bulamıyorum

2|0
    1|2
  • Sarayın soytarısı olmayıp haksızlıklara karşı dik bir şekilde halkın yanında durduğu için mi kötü sözler ediliyor?
    Solcu, devrimci bir insandı diye mi ölen insanın arkasından bu kadar hakaret ediliyor?
    Hani İslam hoşgörü diniydi?
    Ne oldu şimdi bu mu hoşgörünüz?
    Dini görüşü ne olursa olsun her şeyden önce insandı o. Nasıl bu kadar nefret dolu olabiliyorsunuz sizin görüşünüze uymadığı için?
    Bana göre haklının yanında olan, kimseye boyun eğmeyen, emekçi bir insandı. Çok da severek izlerdim oynadığı filmleri. İzlemeye de devam edeceğim. Beni ilgilendiren budur. Gerisi Allah'la onun arasındadır çünkü hüküm vermek bana düşmez.
    Ama ben çok severdim. Çok erkendi be. Bizi aydınlığa ulaştırmak isteyen iyi adamlar gidiyorlar.
    Hani Selda Bağcan diyor ya türküde; kötülerinsin sen dünya iyileri öldüren dünya..
    Ve son olarak; O İYİ İNSANLAR, O GÜZEL ATLARA BİNİP ÇEKİP GİTTİLER. DEMİRİN TUNCUNA, İNSANIN...
    Işıklar içinde uyu Damat Ferit..

2|0
    2|2
  • Valla çocukken aşıktım bu adama yakısıklıydı simdi ama sonradan yılmaz güneye filan lafını duydum hayatta kaldıramam dini görüş ya da siyasi görüş umrumda değil devrimcilik adı altında terörü desteklemek farklı bir durum Allah ameliyle muamele etsin İnşallah

0|2
    4|3
  • Allah rahmet etsin inancini bilmiyorum ama Ferit öldü günahlarınj affeder İnsALLAH RABBİM

1|0
    0|1
  • İnanılmaz üzüldüm, Allah rahmet eylesin.
    Yeşil Cam devriliyor. :(

2|0
    3|2
  • Eskiler bir bir gidiyor Azizim. Tüm güzellikler gidiyor geriye yapay şeyler kalıyor. Bizden sonra ki nesil umarım böyle efsanevi sanatçıların filmlerini izlerler.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin, Türk sinemasının çınarları yavaş yavaş ve birer birer gidiyor.
    Karakteri, kişiliği, insanlığıyla bir bütündü.
    Allah günahlarını affetsin.

1|2
    0|2
  • Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Güzel kalpli bir insandı ama ölümünden ziyade mercimek beyinli mahlukatların ölenin arkasından yaptığı yorumlara daha çok üzüldüm.

2|1
    0|2
    • 2ay

aynen bende ya nasıl ölmüş bir insanın ardından hemen böyle şeyler söylüyorlar inanamıyorum😒😣😣😔

• 2ay

@rihannaselena Türkiyede ciddi bir ahlaki çöküş yaşanıyor, insanlık dediğin şey bitti bitecek. bir avuç insan kaldık insanı kimliklerinden önce insan olarak görebilen.

• 2ay

maalesef öyle..

• Allah rahmet eylesin severdim

1|2
    2|2
  • yazık oldu vallahi, benim doğduğum gün o öldü. kız kardeşimin son bir fotoğrafı var onunla...

1|1
    0|1
  • http://i.hizliresim.com/mEo2N2.png

Tarık Akan ; Hdp ye yapılan saldırıları kınıyorum birlik içinde yaşamak çok da zor olmamalı.

9/TEVBE-84: Onlardan olen kimsenin namazini sakin kilma, mezari basinda da durma! Cunku onlar Allah'i ve peygamberini inkar ettiler, fasik olarak olduler.

1|4
    8|6
  • Duyunca ailemden biri vefat etmiş kadar üzüldüm. Allah rahmet eylesin.

1|0
    0|1
  • Yanlış uzun adam öldü

1|1
    2|1
  • Kızlar Devam
    257

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...