Kahraman Tazeoğlu'nun kitaplarını okuyan var mı?

Kahraman Tazeoğlu'nun kitaplarını okuyan var mı? varsa en beğendiğiniz sözü hangisi? :) ben bir tanesini söyleyeyim;

Öyle çok şey öğrendim ki senden sonra. Mesela, bir insan bir insana bir "hiç" gibi sarılabiliyormuş. Ve bir insan bir insanı içinden terk edebiliyormuş. Bana kimse bu kadar "hiç" ten sarılmamıştı ve kimse bu kadar içten ayılmamıştı...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben, her hecemde seni aşka çağırırken, sen gidip buruşuk kelimelerle aşk taslayanlara inandın.

Sen, gözbebeklerimi fark edebilecek kadar yakın ama içindeki anlamı keşfedemeyecek kadar uzaksın.

Kopacak bir aşkı hiçbir köprü bağlayamaz, sonsuzluğa kadar yürünecek bir aşka da hiçbir duvar engel olamaz. Ya adam gibi kal benimle, ya adam gibi git benden. Ulaşılmaz değilim, ama basit biri de olmadım hiçbir zaman. Bu yüzden değerimi bilmeyeceksen bana hiç ulaşma. Seni başkaları yakmış, islerini bana bulaştırma.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• facebooktaki sayfasından

Giderken ağız alışkanlığıyla “Görüşürüz” demiştin ya… Ben hâlâ o sözün nöbetini tutuyorum…

1|0
    0|0
  • Gece biz, mevsimler biz, tedirgin biz, “ihanet” bütün benliğiyle “sen”

1|0
    0|0
  • yok okumyommm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok geç anladım ihanetini gizlediğini..

Oysa sen benim güvenip sırtımı yasladığım dağımdın,

Bu kadar erken yağmasını beklemiyordum karlarının.

...

Oysa daha saçlarının beyazladığını görecektim senin,

Şimdiyse karalar bağlayacağım, dokunamadığım her bir teline.

Ve sana "mutlu ol" diyemeyeceğim,

Dualarımken dilimde, ah'larıma dönüşecek ismin.

Senden kalan tüm iyimserliklerimi bir kenara bırakıp;

Son sözlerimi fısıldayacağım kulağına,

Bana ne yaşattıysan aynısı yaşa sevgilim...

2|1
    0|0
  • ARAZ hariç diğerlerini sevmedim.

1|0
    0|0
  • Ne tuhaf.. İçimi acıtan da

sendin, acımı dindirecek

olanda..

''Öyle bir yerdeyim ki, Ne

seni sevebiliyorum, Ne de

senden başkasını..''

1|0
    0|0
  • İnsan ihanet etmeyecek kadar temiz değildir çoğu kez.Ben bile ilk ihanetimi çocukluğuma yaptım; büyüyerek. Yine de öleceğini bildiği halde yaşamaktan korkmamalı insan. Nasıl yaşarsan öyle ölürsün çocuk..

1|0
    0|0
Yükleniyor...