ALMANYAYA GİDECEĞİM AMA HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM?

Merhaba arkadaşlar bu sene üni sınavına falan girdim annemler ödül olarak almanyaya yollayacakalr bochuma gitmek istiyorum nasıl ulaşabilirim oraya? hani vize nasıl alınır pasaport nasıl çıkartılır (yeşil pasaport) yardım edebilecek üşenmeyecek biri varsa anlatabilir mi lütfen? hiç bu konularla alakalı bir bilgim yok araştırdıklarımdan da bir şey anlamadım lütfen yardım edin o. O?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• once pasaport cıkarmak ıcın pasaport subeye gıdıyorsun onlar sana optıklı fotograf cektırmenı ve bankaya harc parası yatırman ıcın senı yonlendırıyorlar bu evrakları getırıp verıyorsun sonra parmak ızı alıyorlar senden tum ışlemler bıtınce pasaportunu kendılerı yolluyorlar ptt ıle bır hafta suruyor 10 gune yakın ışte en son elcılıkten vıze ışlemlerı ıcın gıdıyorsun senın yeşıl pasaport oldugundan daha kolay ışlemlerın hallolur en fazla 2 gun

1|0
    0|0
    • 2ay

teşekkürler peki harç parası ne kadar biliyor musun

• 2ay

çok çok teşekkür ederim her şey için iyi akşamlar hesabı kapatıyorum zaten bunun için açmıştım :D

• 2ay

Allah razı olsun :D

En İyi Kız Görüşü

• ben almanyada dogdum büyüdüm ve hala burda yasiyorum ailen biraz ucuza kacmis herhal 😀
    niye daha gzl yerler varken BOCHUM?
    Bochum cok gzl biyer değil aksine cok itici bir sehir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• Konsolosluğa git onlar sana yardım edecektir

0|0
    0|0
  • Ay bence hic gitme derim Almanyayi tavsiye etmem zaten Şu an politikadan dolayida türklere iyice düsman olmuslar , hrmde cok monoton bir hayat tr de yasayan orda yasayamaz.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya işte benim çocukluk arrkadaşlarım hep orada bir tanesi vefat etti cenazesine bile gidemedim ki:( almanyayı sevdiğimden değil çocukluğumu sevdiğimden gidiyorum daha sonra zaten italyaya gidecğim:/

• 2ay

Bende işte babalarının işi yüzünden gittiler ve vefat eden arkadaşıma gidememk beni o kadar üzdü ki sana anlatamam çok suçlu hissediyorum kendimi önce onları görüp sonra italyaya gitmek istiyorum

• 2ay

O zaman bende gitmeni tavsiye ederim, hem kendini suclu hissetme bence.

• Yeşil pasaportun mu var yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...