Tupac yaşıyor olabilir mi?

Efsane rapcinin neden mi ölmediğini düşünüyorlar. Gelin beraber bakalım ;
Tupac yaşıyor olabilir mi?1- I ain't mad at cha klibi kendi ölümünden bir kaç gün sonra çıktı. Ve bu klibin bir sahnesinde Tupac arkadaşıyla beraber tiyatro çıkışı vuruluyor. Bu sahne gerçek yaşantısındaki suikast sahnesine cok benziyor.
2-Adını sonradan Makaveli yapması. Peki bu isim nereden geliyor derseniz. Kendisi 1994 yılında içeriye giriyor. Burada ünlü İtalyan filozof Niccolo Machiavelli'nin kitaplarını okuyup onun felsefesine hayranlık duyuyor. Bizi ilgilendiren ve Tupac'in ölmediğini destekleyen yanı ise Machiavelli felsefesinin "eğer insan hayatında 1 kere dünya'ya geliyorsa tek bir hayat yaşamamalı ve yaşamının bir noktasından sonra farklı bir isimle farklı bir şekilde farklı insanlarla başka bir hayat yaşamalı "görüşü.(Yukaridaki fotoğraf 23:15 te öldürülmeden önce saat 23.00 siralarinda kırmızı ışıkta durduğunda bir magazinci tarafından çekilmiştir. )

3- Çelik yeleksiz dışarıya çıkmayan Tupac ne olduda o akşam çelik yelek giymedi?

4- Bone Thungs N Harmony ft. Tupac - Thug Luv bu şarkıda Bone back- vokal de "o ölmedi, o ölmedi "diyor.

5- 2Pac -Tupac A'int Hard 2 Find bu şarkısında ise Tupac "Öldüğüm dedikodularını duydum , soğukkanlı bir şekilde öldürüldüğümü. Son halimle çekilmiş tramva resimlerim. Annemin ağladığını biliyorsun, ama o bir yalandı. Bir korkak hikayeyi çarptırdı "diyor.

6- 2Pac -"Tost It Up" -Featuring Danny Boy , KC & Jojo -Official WIDEawake Death Row Upload

Bu şarkı ve klip Tupac öldukten sonra yayınlanmasına rağmen öldükten önce çekildiği söylendi yapımcı şirket tarafından. Fakat bu klibinde Tupac Pac Panny Hardaway ayakkabıları giymişti. Ve bu ayakkabılar Tupac öldükten sonra piyasaya çıkan ayakkabılardı. 7-Tupac'in vurulduğu yer Ve bayağı şaşırtıcıdır ki Amerika'da sadece Nevada'da ölüm taklidi yapmak yasaldır. Ve bu yer Tupac'in vurulduğu yer

Şimdi size soruyorum ; Tupac yaşıyor olabilir mi?

• Yaşadığını bilemiyorum ama kesinlikle o suikastte ölmedi.
    33%(8)25%(8)Oy Ver0%(0)
  • Kesinlikle ölmüştür.
    12%(3)19%(6)Oy Ver38%(3)
  • Komplo teorilerini yoksaymam... Kararsızım
    55%(13)56%(18)Oy Ver62%(5)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...