Müzik şirketi? ?

Sm entertainment adlı şirkete başvuruda bulunmak istiyorum. Sesim güzel, yüzümünde güzel olduğunu düşünüyorum. Her ülkeden başvuru kabul ediyorlar.
Başvuruyu müzik üzerinden yapmak istiyorum. en iyi şarkı nerede söylenir yani sesinin net çıkması gerek. Şarkı söyleyebileceğimiz en iyi yer neresi?

Güncellemeler:
2ay Bu konuyla alakalı bilgisi olan yok mu

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Mülakata gittiğin zaman da jüriyle beraber en iyi şarkının söylendiği mekanı bulana kadar gezeceksin galiba

0|0
    0|0
    • 2ay

Arkadaşım sesimi kaydedip gönderivem nasıl bir yerde söylemeliyim profesyonel makinaları yok

En İyi Kız Görüşü

• Aahha girls generationu seçen seni de. seçerler. Ama sm ye katılmayı unut bence başka şirket bul. Sm biraz kirli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• güzel telefonu olan birinden ödünç al mikrofon kalitesizdir

0|0
    0|0
  • Banyo

0|0
    0|0
  • bende oyun gelistiriciyim yatirim bulabilirmiyim

0|0
    0|0
    • 2ay

Bulabilirsiniz tabiki ama önce şirketlerden birinin seni kabul etmesi gerek çok yetenekli olmalısın ve diğer herkesten farklı olmalısın seni onlardan ayıran özel şeyler olmalı

• 2ay

zaten 5 bin maas aliyorum bir sirkette ama amacm kendi bilgisayar oyunumu yapacak bir yatrmci bulmak

• 2ay

Tamam işte benim bildiğim eğer doğru biliyorsam iyi bir şirkette stajer olarak başlayıp oradan çıktıktan sonra kendini tanıtarak yatırımcı olabilirsin. oyun tasarla bişwyler yap makale yayınla kendini anlat insanlar seni bilsin oturduğun yerden yatırımcı bulamazsın ki. Kendini tanıştıktan sonra eğer sende ışık görürlerse senin aramana bile gerek kalmaz onlar sana gelir

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...