Karanlığın elli tonu?

Kitabı internetten nasıl okuyabilirim, indirmeden okuyabiliceğim bir site var mı, i phone kullanıyorum veya nasıl indirebilirim pdf olarak indiremedim beceremedim yardımcı olur mısınuz?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları var ya kuran kursuna yatırıp bir hafta kuru ekmek suyu dayayacaksın bak bakalım nasıl akıllanıyolar bir açıp yasini şerif okumazsınız.

0|1
    2|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes gri demis yaa. 1. serinin adı Grinin Elli Tonu, 2. serinin adı Karanlığın Elli Tonu. Millet dalga gecmis bide önce adini ogren diye ahahhaha ne güldüm yaa😁 açıp araştırın sonra geçin milletle dalgasını dogru sekilde 😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• anlatırlarşimdi

0|0
    0|0
  • grinin olmasın da

0|0
    0|0
  • İphone kullanmanın en büyük sıkıntısı bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • Bütün tonları kullanacak bu yazar 😀😀

0|0
    0|0
  • Griyi hallet de

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Sonra yeni nesil niye böyle. Klasiklerini çoğunun PDF i var onları oku ablacım o "ton"lu seriden kimseye hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Bende bir aralar grinin elli tonunu okumak isterdim smgkfk ama bence filmi çıkınca onu izle ya da direk kitabını al internette gözlerin bozulur

0|0
    0|0
  • O gri diilmşydi be

0|0
    0|0
  • adobe reader indirmeyi dene

0|0
    0|0
  • Önce adini ogren

0|0
    0|0
  • Internette yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya ben daha önce okudum diye hatırlıyorum, ama o zaman android işlemcili bir telefon vardı o yüzden pdf iniypdu i phone da beceremedim

Yükleniyor...