Psikoloji kitabı önerir misiniz?

Ben psikoloji okumak istiyorum ve kazanırsam okuyacağım inşallah da şimdiden psikoloji ile ilgili biraz da olsun bilgim olsun istiyorum bildiğiniz önerdiğiniz ÇOK AĞIR OLMAYAYAN bir psikoloji kitabı varsa önerebilir misiniz?

0|1
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Psikolojiyi geç ben sana hafif bir tarif vereyim pişman olmayacaksın üstelik ulaşmak çok kolay. Ozgurroman. com a gir ust tarafta yazılar seçenegini tıkla oradan hikayeler kategorsini açılan pencereden ölüm insanı hikayesini bul ve tüm serilerini oku. Elcazımla yazdım sana iyi gelecek.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• görünmez kentler, sofienin dünyası, çürümenin kitabı, genç werther'in acıları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Psikolojik romanlar size psikoloji hakkında bir şey öğretmez açıkçası. Eğer psikoloji hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız psikologların kitaplarına bakmanız gerek. İrvin yalov, erik from, sigmud freud, erikson vb

0|0
    0|0
  • Eylül-Mehmed Rauf

1|0
    0|0
    • 2ay

okudum gerçekten güzeldi :D

• 2ay

inşallah geri kazanırsınız

• 2ay

İnșallah ya benim en sevdigim sey kitap okumak ama zorlasamda olmuyor șu aralar

• sana gül bahçesi vaadetmedim. acı dolu kitap.

0|0
    0|0
  • Dogan Cuceloglu ve Ustun Dokmenin tum kitaplarini al ve onlardan basla. Sonra Muzaffer Sheriffe gecis yaparsin. Universiteyi kazanirsan zaten Freuddan Bauriere Jamesten bir baskasina onlarca psikologu okuyacaksin.

0|0
    0|0
  • Bana Düşlerini anlat - Sidney.

0|0
    0|0
  • Eylül- Dönüşüm -Rüya Roman- Şeytan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir psikiyatrisin gizli defteri kesinlikle oku efsane

0|0
    0|0
    • 2ay

çok teşekkür ederim okuyacağım en kısa zamanda :)

• After

0|0
    0|0
Yükleniyor...