Kapat

Kore hayranlığı sizcede çok saçma değil mi?

Kardeşim kore şarkıları, şarkıcıları, dizileri kısacası kore olan her şeye hayran. Sürekli şarkılarını duymaktan usandım çok berbat geliyor Acaba ergenlikten mi yoksa olgun dinleyicileri de var mı

0|0
15|8

En İyi Erkek Görüşü

• populer kultur acisindan hayran olmasi zevklerine ve donemsel olabilir... lakin korece dediginiz dil turkcemizinde icinde buldundugu altal dil ailesindendir... ingilizce sarklar.. filmler.. diziler izlediginiz.. dinlediginiz angalosaksonlardan.. latinlerden.. germenlerden daha yakindir... gocebe manasina gelen turke dolkwol diyen.. asyadan gelen kotu biseye karsi korunma olan tahtaya vurup kulagini cekme... caput baglanan hayat agaci diye inanlian umay ana bereket korelilerin bozkirlarindada gorulur... hangil olarak kullandiklari alfabelerinde runik gokturk yazitlarindan esinlendigini soyleyen filologlar bile vardir.. ok ve yay sesleri veren y ve d harflerinin benzerleri bozkirlardan gelen altay ortak gobeninin isareti.. koreli han olan 8inci yuzyilda yun gaesomun turklerle iliskileri tan hanedani çinliler kadardir.. ipek yolunun onemli merkezlerindendir ayriyetten...20 inci yuzyil icinse kore savasi malum... pusan sehrinde kahramanlar anitimiz mevcut... ortadogulu fellahlardan acemlerden turk milletine daha yakin daha cok seven bence cok seker ve tatli insanlar olan insanlarin sevmesi sacma degil aksine guzel bir hadise...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların onları sevmekte ki en büyük neden farklı tarzlara sahip olmaları
    Bir albüm yayınlanacaksa üzerinde en az 3-4 ay çalışma yapıyorlar
    Bazı şarkılar düşük tonda olmasına rağmen çok güçlü koreografiler ortaya çıkıyor
    14 yaşında Hyuna'nın fanı olmuştum çevremdekiler bunun ergenlikten kaynaklandığını düşünüyordu. Şimdi 21 yaşındayım ve Hyuna'ya olan sevgim ilk günkü gibi güçlü
    Evet çok fazla ergen Kore fanı var ama onlar yüzünden tüm Kpop sevenlere laf etmek ne bileyim biraz saçma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• ergenlerin işi

0|0
    0|0
  • Boşluktan...
    Anne babalar çocuklarına paradan başka bir şey veremiyor ne yazık ki. Çocuklar da boşluktan neye saracaklarini şaşırıyor

0|0
    0|0
  • hint den iyidir

0|0
    0|0
  • Ergen

0|0
    0|0
  • çok saçma evet

0|0
    0|0
  • kesinlikle saçma.

0|0
    0|0
  • saçma ya

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 14

• E güzel reklam yapıyor adamlar.
    Popüler bir kültür bu.
    Ben de ergenliğimde fazlasıyla takip ederdim. Şimdi o kadar da ilgimi çekmiyor. Ama yine de bir beğeni var.

0|0
    0|0
  • koreli kızların fiziğini çok çok beğenirim. kpop şarkıları da güzeldir kliplier dansları çok etkileyici bence. ama kore dizilerini izleyemiyorum o konuşmaları o kadar itici gelio ki bana. çok çocuksu geliyor. sevip de abartmamak var.

0|0
    0|0
  • Ergenlikten sanırım ya. Benim kardeşim de öyle. Ben onun yaşlarındayken benim arkadaşlarım da öyleydi. Sonradan bıraktılar. Çok saçma.

0|0
    0|0
  • Hint hayranligindan iyidir :) geçer bir sure sonra

0|0
    0|0
  • Ben varım kültürüne kadar çok sever çok saygı duyarım şarkıları dizileri kültürü olsun bambaşka

1|0
    0|0
  • 25 yasındaki arkadaşımda hayranıydı

0|0
    0|0
  • aynen bana da çok ergence ve saçma geliyor

0|0
    0|0
  • Saçma falan değil sadece şimdiki çoğu kızlar değil sadece erkeklerde izleyip seviyorlar

0|0
    0|0
  • Cok sacma evet

0|0
    0|0
  • Kizlari guzel ama erkeklerini begenmiyorum

0|0
    0|0
  • aynen ya yok otakuymuş kore bilmemnesi izliyomuş hepsi ergen şeysi

0|1
    0|0
  • Sanırım ergenlik döneminde...

0|0
    0|0
  • Bir kore hayranlığı var ki sorma 100 tane kore dizisi izleyip bitirmişimdir 😊

0|0
    0|0
  • Ya ya sinir bozucu

0|0
    0|0
Yükleniyor...