"Son gülen iyi güler" demişler, bu deyime uyan bir anınız oldu mu hiç?

Olduysa anlatın bakalım :D

Güzel cevaplar bekliyorum akşama kadar hehehe .

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• lisede felsefem hocam vardım acaıp kıl gıderdı bana basarılı olsam bıle hep cakardı sıfırı zoruma gıtmıştı bu benm 4 5 arka grup ogrencısıdık bıde haylazında ssapıgından ıtınde her turlu cıns vardı yanı neyaplm ne edelım derken bırı toplu ıgne dedı bızım ogretmen sandelyelerı oralar sıngelıdı bılen varsa dsundum seytanda durttu tamma lan dedım yapalım bunun bırdahakı dersını bekledık ayarladık ıgnelerı yerleştırdık 5 tane toplu ıgneyı sandelyeye

beklemeye basşladık guluyoruz bız kafamızda işte şoyle olcak oturudugun gıbı fırlayacakkk anırcakkkkkkk kahkalar atıyoruz ole bole dlll nyse ogretmenler zılı caldı beklıyoruz ...

kapıdan rehberlık hocası gırmezmı bayan bıdeee dondum kladım hepımız aynı şekıl 5 kısı bırden oturma dıe bagırması ıle hocanın cıglık atması bır olduuuu soransı dısplın uzaklştırma felsefcı tabı sıraaya dayagı kahkalar atmalar fılan rezıl kepaze olmalar fılan saymıyorum yanı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sevgilim saolsun, son gulen iyi guler ve tilkinin donup dolasip gelecegi yer kurkcu dukkanidir deyimlerini bana yasatarak ogretti :) dostum diye gozunun icine baka baka yillarca inkar edip sonunda pesinden kosan oldum ya, nasil guldugunu hala unutmam :)

0|0
    0|0
  • ohoo okadar çok oldu ki.hep erol taş gibi ben güldüm en sonunda

0|0
    0|0
  • sonradan gülmeyi pek sevmiyorum ben hep önceden gülerim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...