Wattpadde yayımlanıp daha sonra kitaba çevrilen hangi kitap favoriniz?

watpadi duydutan sonra okuduğum ilk kitap DELİ oldu basıldıktan aylar sonra alabildim. sizin sevdiğiniz favori watpad kitabınız var mı :))Wattpadde yayımlanıp daha sonra kitaba çevrilen hangi kitap favoriniz?

0|0
10|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kitabı hiç duymadım. Ancak, her yerde önüme çıkan ve sitede de sık sık adından bahsedilen Yabancı isimli bir kitabın çıktığını biliyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• okumadım ama yabancı diye bir kitabı çok övüyörlardı kitabı çıktı sonra öyle hatırlıyorum o kadar övülüyorsa güzeldir herhalde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o siteden nefret ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sonat çok güzeldi bir de yaramaz çocuk. 😊

1|0
    0|0
  • Deli cok guzel ya surimsine surina da guzel :) sadece 1 bebek var. Ses serisi var 1. Kitap basilmis okuyamadim ama o da guzel Allah izin verirse calisirsam alacagim kitaplari :)

0|0
    0|0
  • Yabancı ve After

1|0
    0|0
  • yabancı

1|0
    0|0
  • Favorim yok ama daha geçen gün Ev Kızı Evren diye bir kitap geçti elime, bakalım artık okuyacağım ^_^

0|0
    0|0
  • Hiçbirisi. wattpad ne ya bir avuç ergenin sert çocuklu salak kızlı çevirdiği "aşk" dolu hikayeleri

0|0
    0|0
  • Kitap a vevrilmedi ama ''''benimle yan ''''diyorum

0|0
    1|0
  • hiç okumadım

0|0
    0|0
  • Evet yazarının kitabı için yapılan olumsuz yoruma verdiği tepkiden belli ne kadar kaliteli olduğu üstüne birde fanlarını ortalığa salması var

0|0
    0|0
Yükleniyor...