Kitap okumayı seviyor musunuz seviyorsanız neden?

hangi tür kitapları okumayı seviyorsunuz seviyosanız nedeni nedir sizi kitaba bağlayan unsur ne?

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

• kitap okumayi cok seviyorum cünkü eline gercekten cok iyi yazilmis bir kitap gectiginde zamanin nasil gectigini anlamiyorsun etrafinda herseyi unutup bir tek kitapta olan hikayeye baglaniyorsun.. ve böyle ilgimi ceken kitaplari bitirmeden elimden birakamiyorum insan devamini merak ediyor duramiyor resmen ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• cok severim,sııklıkla da okumaya calısırım en kötü ihtimal gün icinde o psikolji vakit vs olmadıysa gece 1 saat erken yatarım yatağma rahat rahat okurum :)

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok severim ... En çok fantastik , gerilim , polisiye , korku , tarihi kitapları okuyorum ...

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı seviyorum cünkü kahramanlar karakterler benim baktıgım gibi sekileniyor, okudugum sayfalarda kafamda oynayan filmin yönetmeni ben oluyorumm :) mesela lotr ve game of thrones'u filmlerri izledikten sonra okumustum dogal olarak aklıma hep peter jackso'un ve dizi yapımcılarının sectigi o yüzler geliyordu aklıma. Neyse allahtan karamazov kardesleri önceden okumustum daaaa, aklıma show tvdeki diziden bir sey yoktu. Eheh aynı zamanda kitap kokusunu seviyorum.

0|0
    0|0
  • nedensiz, şartsız, koşulsız seviyorum, bu devirde böyle sevgi... kendimle gurur duydum...

0|0
    0|0
  • Kitaplarla aramda özel bir bağ var.Okumayı çok seviyorum.Beni başka dünyalara götürüyor.Özellikle fantastik kitaplar

0|0
    0|0
  • Herşeyi unutmak mümkün kitap okurken

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum hemde.. Bana göre en iyi arkadaş kitap, özellikle canım sıkkın olduğu zamanlarda, kafama çok taktığım konulardan uzaklaşmak için kendimi kitaba veririm.. Kişisel gelişim, dünya roman, tarih ve macera okumayı çok seviyorum.. Nedeni bana göre bu kitaplar daha sürükleyici, akıcı..

0|0
    0|0
  • severdim zamanım yok

0|0
    0|0
  • kendimi en rahat hissettiğim anlardır kitap okudugum vakitler

0|0
    0|0
  • Fantastik Kurgu ve Psikoloji okuyorum. Farklı bir dünya'ya geçiş yapıp orada yaşıyorum kitap okurken.

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı cok seviyorum öz. Mesnevi seviyorum ,ama uzak durmaya calısyorum kitap okumaktan ask vs psikolojimi bozmasın diye

0|0
    0|0
  • kitap okumak insanı biraz olsun yaşadığı yerden uzaklaştıyor.

yaşayamadığı yada yaşadığı şeyleri tekrar yaşatıyor

ben bu yüzden kitap okumayı severim. kaptırırm bazen kendimi hatta (:

ve genelde aşk konulu romanları seviyorum

0|0
    0|0
  • seviyorum cünkü okudugum zaman rahatliyorum..

0|0
    0|0
  • sevmiyorum hicc cok sixici gelir bana nedense hevesim yok onceler avrdi

0|0
    0|0
  • çok değil..genellikle dergi okumayı seviyorum.

0|0
    0|0
  • sevmiyorum sevemedim

0|0
    0|0
  • severim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kitapsız ev Ruhsuz bir beden gibidir.

Kitaplar en güzel arkadaşımdır yeter ki Faydalı kitaplar olsun...

Yalnızlığımı en çok kitap okuyarak geçiriyorum.

Kitapları Bir Bahçede yetişen çeşit çeşit türdeki Meyvelere benzetiyorum.Her biri ayrı renkte ayrı bir kokuda ve ayrı bir tatta..

Kitaplarda benim için öyle..ve Sürekli bana bir öğretmen gibi güzel bilgiler veriyor,Beni Hayata ve insanlara farklı gözlerle bakabilme,düşünebilme yetisi kazandırıyor...

Tercih ettiğim kitaplar Tasavvufi Eserlerdir...

İnsana İnsan olduğunu anlatan, hatırlatan ve İnsan Gibi yaşamayı öğreten Kitaplar...!

0|0
    0|0
  • Çok severim kitap okumayı. Tarih, biyografi, anı, siyasi ve ideolojik içerikli kitapları okumayı severim. Arada şekerleme niyetine roman okurum.

0|0
    0|0
  • rahatlatıyor reelden hayale uzanan köprü iki hayatın oluyor ne güzel .

0|0
    0|0
  • Kimya,Felsefe,tarih,kişisel gelişim,Genel kültür,Savaş bilimleri-stratejisi-silahlarını anlatan kitaplar,Dini kitaplar.

0|0
    0|0
  • tarih kitaplarını severim kişisel gelişim

kitap tuzlu su içmek gibi

0|0
    0|0
  • yok sevmiyoruz...tembel bir milletiz bu konuda...

0|0
    0|0
  • kitap okumaya bayılyırım sağlık tarih antropolji ve dünya edebiyatı...

0|0
    0|0
  • Seviyoruım nedensiz

0|0
    0|0
  • seviyorum ama okuyamıyorum

0|0
    0|0
  • ne yazik ki sevemiyorum, odak sorunum var

0|0
    0|0
  • kitap okunmasını çok severim,ama şimdiye kadar hiç kitap okumadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...