Tarih film tavsiyelerinizi istiyorum arkadaşlar...!

Bu gecede yine bir film tavsiyesiyle karşınızdayım :) arkadaşlar tarih filmi tavsiyesi istiyorum ve kalitesi yüksek olsun lütfen ve izlediklerinizden öneri yaparsanız sevinirim.

Benim tavsiye filmim budur bu film kadar kaliteli olmalı ;) link

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• der untergang ( çöküş ) çok güzel bir film. hoşuma gitmişti. eğer 2. dünya savaşı tarihini seviyosan ^^

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ip man izle o da tarih

0|0
    1|0
  • operatıon ealkyre hitleri devirmeye çalışan 5 alman subayının hikayesi ve 1945 yılında berlinin yıkılışını nasıl bir hayalet şehire döndüğünü anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Filmci kız geldi yine:)

1|0
    0|0
  • emret paşammm

0|0
    1|0
  • al seç buradan link depo burası

0|0
    0|0
  • Zincirsiz

1|0
    0|0
  • Filmi bilmem ama Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin diye bir anime var onu önerebilirim :)

0|0
    0|0
  • Cennetin krallığı biraz eski ama izlenir yani :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Der Untergang / Downfall / Çöküş link

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ARGO

1|0
    0|0
  • En sevdiğim tarih filmi kuşkusuz Piyanisttir dünya üzerinde hiçbir film savaşı yokluğu ve ınsan duygularını bu kadar iyi anlatamaz. Daha sonra Er Ryanı kurtarmak, insanların savaşta kaybettiklerine dair efektler falan çok iyi duruyor.Truva var bırazda aşkı barındırıyor içinde.Schindler'in Listesi var Nazi almanyası dönemı gene. Birde Kara kıtap var onuda çok beğenerek izlemiştim bir kadının savaş zamanında hayat mücadelesini anlatıyor. Liste genişleyebilir.

0|0
    0|0
    • dogru piyanist tam bir klasik olmuş filmdir ve sanırım 4 kez izledim ama hala keyif veriyor kara kitapda güzel seçim

• Artık hangisini seçersen, beceriksiz olmadığım tek konu diziler ve filmler. Sana iyi seyirler

• boleyn kızı :)

0|0
    0|0
  • aklıma şuan gelmiyor

0|0
    0|0
  • fetih

0|0
    0|0
Yükleniyor...