Eğer bir erkeğe şarkı yazsam, bundan etkilenir mi?

Evet arkadaşlar soru gayet açık ve net bir de lütfen o işleri erkek tarafı yapar falan demeyin,bir şekilde bu çocuğu etkilemem lazım,şarkı yazma yeteneğim var,eğer şarkı yazsam onun için bundan etkilenir mi?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• köpeen bile olur emin ol.. aslında çok mantıklı bir yöntem. şarkı yazdığında verdiği tepkiye göre bile kişiliğini analiz edebilrsin. mesel beğenmez ama yinede güzel derse hoşgörülüdür. bune be derse vurdumduymaz duygusuz.. çok beğenirse şuraya şunda eklesek tam oldu dese oda sanatçı ruha sahip vs...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şahsen hoşlanmam bahsi geçen kişi hoşlanır mı fikrim yok .

0|0
    0|0
  • Etkilenir ama bence sesli söyleyip kaydetsen daha çok etkilenir , bestenin klibini de ben yaparım .

0|0
    0|0
  • ben şahsen etkilenmem

öyle bişi olsan napıyo lan bu kafayımı yedi derim

yada bu kız artist olup bana boynuzu takacak en iyisi şimdi öldürmek

1|0
    0|0
    • küçük amatör bir şarkıdanda zarar gelmez heralde nerde ünlü olduk daha :D

• şaka onlar canım şaka

kişiliğe göre değişir şimdi

serenat yapıcan anladım da

erkek arkadaşın sosyalse bu incelik hoşuna gider

• iyi ki sevgilim değilsin onu diyim :)))

0|0
    0|0
    • şarkı yazan sevgililer çok mu itici?

• bence bu cahillik,beste yapmak yavşaklık değil sevgi göstergesi ya da en azından bir güzellik diye gösterilebilir

• yavşaklık nerden çıkdı :D bu ara duymak istemediğin cevabları duymakdan bu nefret ediyorsan konu açma

• yeteneğini takdir ederim ama ben etkilenmezdim :D

0|0
    0|0
  • yazdığın şarkıya bağlı ama erkek odunsa ne kadar güzel yazsanda bişey ifade etmez

0|0
    0|0
  • Hoşlanmış gibi yapar

0|0
    0|0
    • hoşlansa da mı hoşlanmış gibi yapar?

• Hoşlanmasa çok yapmacık olur, hoşlandığında ise nefesi bile titrer lakin hoşlanacağını sanmam

Not: bu bir genellemeden yola çıkılarak verilmiş cevaptır:)

• sakın yapma çocuğu etkileyecem diye. gider ünlü falan olursun yazık olur genç ergene.

0|0
    0|0
  • erkekler öyle şeylerden hoşlanmaz

0|0
    0|0
    • hımm bu da erkeklerin odunluğuna değiniş belki :D genelleme yapma belki bu tip şeylerden hoşlanan erkekte çıkabilir

• ah canım be o hoşlandım diyen erkekler gaydir ya da numara yapıyordur ben romantik bir erkeğim ama kadın tarafından yapılan bu tarz şeyler erkeği etkilemez çünki bizler duygusallıkla beslenmeyiz

Kızlar Ne Diyor 1

• Romantikse biraz etkilenir tabi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...