Korkunc film onerin banaaaa :)

ama cok korkunc olsun ,vampirlere zombilere bakinca cok korkmyorum ya boyle seytanla ,ruhlarla falan alakali olsun lutfen :D altima kak yapayim o derece istyorum :D film onerenlere +1 ,tskler :*

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Okadar cok korkmak ıstıyosan sana MUSALLAT 1 ve 2 yı tavsıye ederım nede olsa turk yapımı ve kulturumuze daha yakın kesın korkarsın... Iyi seyirler Pampers almayi unutma :)

1|0
    0|0
    • bunlarida izlerim tskler :)))

• bunu yazdigimda tam izlememistim ,sonuna kadar izledim anladim ,superdi ya .gece korkudan uyuyam iyodum :D

• Cok guzel oluyo gozunu kapatinca aklina geliyo hemen.. Dabbe 3'u sinemada izlemistim eve gidemedim resmen :)

Erkekler Ne Diyor 15

• aaaa rüşvet ha (: Rec 1 ( *** ) , Rec 2 (***) , Rec 3 (***) , Mama (*) , Boogeyman (*) , Ghost Rider 1 (*) , Hotel (**) , Hotel 2 (**) , Hotel 3 (**) , Kıyamet Gecesi (*) , The Grudge (**) , Silent Hill (***) , Would U Rather (*) , Mutants (*) , Madhouse (*) , Emergo (*) , The Collection 1 (**) , The Collection (**) , Crazy Eı8hts (*) , Alphabet Killer (*) , Blood Trails (*) , The Cabin in The Woods (**) , Haunting (*) , Invitation Only (**)

Yıldız sistemi yaptım *** = en iyi , ** = orta , *= idare eder

Yalnız bunlarda gerilimde ağırlıklı sadece korku yok ama dediğin gibi altına yapmak istiyosan gerilim daha çok yardımcı olur (:

1|0
    0|0
  • karadedeler olayı yutuptan izle

1|0
    0|0
  • Piyasada izlemediğim korku filmi kalmamıştır. Grave encounters in 2 filmini izle başka film istersen mesaj at ya da şimdiden ekle

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • bismillah :( o ne seslerdi oyle ,izliycem bunu tskler

• Film gerçek bir hikayedir. İlk başlarda olayın nasıl başladığını anlattığı için biraz sıkılabilirsin, ama film bittikten sonra hem korkar hemde biraz duygusallaşabilirsin. Bittikten sonra haber et bir başka film daha önerebilirim. 5 bine yakın film koleksiyonum var :)

• ben bunu izledim korktum ya 2dk bisey :D bir bunu izleyim hele ,kendimde olursan yine sorarim :))

• Paranormal Activity

1|0
    0|0
  • link

link

Tavsiyem Gündüz izle :)

1|0
    0|0
  • Cehenneme bir adım-Cehenneme iki adım :)

1|0
    0|0
  • korkunç bir film seyret :P

1|0
    0|0
  • elcini izlede altına .. :D

1|0
    0|0
  • Ayin "The Rite"

1|0
    0|0
  • korkunç bir film 5

1|0
    0|0
  • kolleksyoncu. 2. side çıkmış

1|0
    0|0
  • eczaneye gıt musul ılacı al derım fılmle felan gecmez kabızlık yogurt ye yogurt tecrube konusuyo burda :)

0|0
    0|0
  • link

varsa daha korkunçu banada öner :)

0|0
    0|0
    • ama bu komiiiik :)

• bir ön yargı filmi bu önyargıdan korkunç birşey var mıilla korkmak istiyorsan eline bir Kur'an al oku içinde cinlerile birlikte yaşadığını ve istediği zaman sana istediklerini yapabiliecelerini öğrenince korkarsın mutlaka

• Sessiz Tepe

Hayatında seni en çok etkileyecek psikolojik / korku filmi...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...