Patlamalık müzik önerisi alayım?

Örnekler bunlar. Anladınız siz onu ;)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Önceden çok dinlerdim izlrdim bıraktım be hacı sadece dj armyi hatrliym bide get love diye bir şarkı bide kafayı durduran şarkı bang bang farklı kafası var dene

0|1
    0|0
    • 2ay

evet biliyorum dj army ve çakmak bizim coğrafyadaki en iyileri.. kurban bayramında nostalji yapmak istedim.. yoksa hergün dinlesem kafa iflas eder dediğin gibi :D

• 2ay

Hergün hergün kullanma zaten hacı :))

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes patlamalik muzik mi olur ben sana kralindan patlamalik bir bomba tarifi atayim.

Cam Macunu iyice açıyosun saksı gibi yapıyorsun 2 kg HDS2 içine boşaltıyon sonra çivileri içine boşaltıyon iyice karıştırıyon eldiven ile sonra macunun bir ucuna RD2 S anahtar devresini sonra bir tarafınada cep tlf nunu baglıyorsunuz...

( Şarj kısmından ama Turkcell kullanın heryerde çekiyor )

Sonra bombayı iyice koli bandı ile bantlıyorsunuz çok sıkı şekilde paketi herhangi boş bir alana koyuyorsunuz ve 300 mt uzaklaşıyorsunuz... sonra cep Tlf nunda bombanın içindeki tlf arıyorsunuz... Anahtar devereyi tamamlayınca patlar

0|1
    0|0
    • 2ay

asdadfsgdhg. nerden bulacağım HDS2 yi paşam yahu :D ben anca molotov koktail yapıyorum orta direk dsdfsfgdghgfh

• 2ay

onun kafasi baska babacim onu ara ogun niyetine alicaksin

Kızlar Ne Diyor 2

• Ahzee - Wings
    Dj Okan Doğan - Las Vegas

0|1
    0|0
    • 2ay

ahzee - wings i beğendim. teşekkürler

• 2ay

Dj Army - Deli Et Beni
      Alex Eliz - Is The Bass
      Dj Bülent Çakmak - Trip Of İndia (klibiyle beraber)
      Anladım seni bunlar işine yarar diye düşünüyorum 😂

• 2ay

oy oyy beğendim. dj bulent tadında pek bulamadım. Klipleri de çok fena zaten. Arafta kalmayalım aman :)

• Türbulans dinle.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...