Neden kitap (roman vs) okursunuz?

Şahsen bu kasvetli dünyadan kendimi soyutlamak için başvurduğum bir çözümdü kitap okumak. Sizin sebeplerinizi merak ediyorum :)

• Kendimi geliştirmek için
    21% (10)29% (5)23% (15)Oy Ver
  • Sevdiğim için
    64% (30)41% (7)58% (37)Oy Ver
  • Zorunda olduğum için
    2% (1)6% (1)3% (2)Oy Ver
  • Kitap okumam
    11% (5)12% (2)11% (7)Oy Ver
  • diğer...
    2% (1)12% (2)5% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kitaplar bana çocukluğumdan beri ilginç gelmiştir. Eğer romandan bahsedeceksek bir insanın kafasının içindeki o ilginç kurguyu görmek ve onun hayalleriyle sürüklenmek gerçekten ilginç bir durum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• E diyorum
    kendim geliştirmek farkı bakış açısı kazanmak için
    insanlardan kaçmak için
    en iyi dostlar olduğu için
    her kitapta bir karakter olur farklı bir yaşantım olduğu için
    birden fazla hayat yaşamak için..
    ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kendimi geliştirmek için okurum ve önemli kelimelerin altını kalemle çizerim tıpkı atatürk gibi atatürk 10 binin üzerinde kitap okumuştur ve önemli detayların altını çizmiştir her zaman peki neden? çünki kardeşim gerçekler ve başarı ayrıntılarda gizlidir..

1|0
    0|0
  • Hayal gucumu gelistirmek test etmek icin

1|0
    0|0
  • Kendimi geliştirmek için

1|0
    0|0
  • Başlıca sebeplerim kendimi geliştirmek ve biraz olsun kafamı boşaltmak. İnsanlar bir yerden sonra aşırı sıkıcı gelmeye başlıyor. Kitaplara koşuyorum bu sebeplerden ve okurken içimi tuhaf bir mutluluk, huzur kaplıyor.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• kendimi geliştirmek ve yazdığım hikayede daha kaliteli cümleler kurmak için :)

1|0
    0|0
  • Kitaplar başka yerde olmak isteyenler içindir. Bir film izlersin ama karaketerleri tipleri yönetmen ve digerleri seçr ama romanda siz seçersiniz

1|0
    0|0
  • farklı bakış açıları görmek için okuyorum

1|0
    0|0
  • Filmlerden daha heyecan verici ve filmler zaman kaybı

1|0
    0|0
Yükleniyor...