Et yemeyen kaderdaşlarım?

Malum yarın kurban bayramı. Şimdiden herkesin Bayram'ı mübarek olsun arkadaşlar. Her şey iyi güzel lakin et yemeyen birisi olarak her sene Kurban bayramı benim için açlık oyunlarından farksız geçiyor. Var mı benim gibi olan kaderdaşlarım? 😂

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ayni ben ne ellerim ne yerim sonra napacgm bilmem evlendikten sonra... yap bir tencere sarma yiyin gitsin...

1|0
    0|0
    • 2ay

Her yer et kokacak buram buram... Aağğğğ Allah'ım burnumun direği kırılıyor

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben normalde et yiyorumda kurban bayramında tiksiniyorum nedense sanırım bu da zamaninda insanların ulu orta yerlerde kesmelerinden dolayi.

1|0
    0|0
  • Neden öyle ki her şeyi anneden beklemeyin mutfak orada tencere, fırın orada yapın hazırlayın kendinize.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayııır konu yemek olmaması değil, o et kokusundan kaynaklanan bir yiyememe sorunsalı

• 2ay

Ona yapacak bir şey yok ben de tam bir etçiyim kereviz kokusuna gelemem mesela ama evde kereviz pişse de etimi yerim hiç sorun değil biraz üstüne gidin :D

• 2ay

😂😂😂 maydonoz, bamya, mantar hariç yaşasın tüm ot ve sebzeler

• Çok nadir yerim.

1|0
    0|0
  • Bayram şimdi yanlışın var

0|0
    1|0
  • Karaciğer ya da haya ye sen de

0|0
    0|0
  • Et yemeyen insn mı olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Evvvvettt en çok duyduğum cümleler arasında yine yerini koruyor 😂😂

• ay olmaz mı kııız

0|0
    0|0
  • Et yemeyen ama köfte , döner ve kokoreç yiyen bir kuzenim var :D

0|0
    0|0
  • Sen manyaksın 😊 Et yenilmez mi

1|0
    0|0
    • 2ay

Her bayram duyduğum fix cümleleri sıralayacak olursam "et yemeyen insan mı olur eheheh?" Sen Nasıl Erzurumlusun?" " bak bu diğerlerinin yaptığı kavurmaya benzemez bir kere tadına bak" Etlerden değil sözlerden bıktım ahshdjs

• 2ay

Hepiniz aynısınız erkekler! 😂 Et sevmeyen eş bulucam ben 😂😂

• 2ay

Öyle bir erkek var mı piyasada 😊 Ha anladım sen entel arıyorsun 😊

• Deli gibi yicem yarın 3 kilo yerim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen ya ıyy buakk :)

1|0
    0|0
  • Bende hayvandan biesey yemiom ama ailemde de. herkez vegan😂ondan sorun yok bayram da kutlamioz hic

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya vegan veya vejeteryanlık değil benimkisi ama yiyemiyorum... 😂

• Ekmeğe tereyağ sürüp yedim ben geçen bayram..

1|0
    0|0
Yükleniyor...