Sevgilim aşırı cahil ve kültürsüz biri?

Odam da sigmund freud'un bu resmi vardı, sevgilimi çağırmıştım eve resmi görünce kim bu diye sordu, yemin ediyorum bir an şaka yapıyor sandım ama aynı soruyu tekrar sordu, şok oldum ben de cahilliğini yüzüne vurmamak için rahmetli dedem dedim. Bu durum biraz tuhafıma gitti açıkcası, kendisinden biraz soğudum... Bu nasıl bir cahillik? Sizce bunu ona ne şekilde söyleyebilirim?

Sevgilim aşırı cahil ve kültürsüz biri?

1|1
42|23

En İyi Kız Görüşü

• Cahil bir insanı seçecek kadar cahil bir beynin var demek çakma sapyoseksüel.

4|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kişiyi tanımıyor diye bir insana cahil kültürsüz diyemezsin sen her şeyi biliyor musun da karşındakine cahil tanısını koyuyorsun hadi diyelim gerçekten cahil okumaz etmez sen bu kızla konuşup tanışmadan mı çıktın cahilliğini fark edemedin mi bu da senin cahilliğin o zaman kusura bakma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 41

• Neden kiziyorsun ki biliyorsan ögret bilmemek süc degikdir hepimiz sora sora ögrenmedik sanki dogdun andan beri bu adami taniyorsun dalga gecer gibi neden dedem diyorsun sahsen benim hosuma gitmez ögrendigim an da seninle iltibatimi keserdim..👏😁🤗

0|1
    0|0
  • Bu adamcağızı bende tanımıyorum. Şimdi herkes tanımıyorsa herkes mi cahil? ya da sen mi fazla akıllı olmuş oluyorsun?

1|1
    0|0
  • Bence de çıkar. Sigmund'u tanimayan mi var cahil :/

0|0
    0|0
  • josef breuer desem fenerbahcenin orta saha oyuncusu diyecek insanlar burada şekil yapmasın rica ediyorum :D

0|0
    1|0
  • Asdfg karl max dede diyen sol kökenli evlad gibisn😂Bunu ona söylicene kitap ver okusun

0|0
    0|0
  • Ne var ya? Bende bilmiyordum, şimdi öğrendim. Senin bildiğin şeyi bilmiyor diye 'cahil' damgası vurman hoş değil.

1|0
    0|0
  • Bu adami bende bilmiyom yani nolmus elin gavurunu bilmiyorsa , sen cok kulturlusun demi bunu biliyorsun diye alkış 👏👏

0|0
    0|0
  • ne komik adamsın sen

0|0
    0|0
  • Freudu bilmek alanının ne olduğunu uğraştığı şeyleri bilmek başka bir şey fotoğrafından tanımak başka birşey bende freud hakkında birçok şey biliyorum ama fotoğrafını görünce tanıyamadım olabilir yani

0|0
    0|0
  • Cahil olmayan birini bul

0|0
    0|0
  • Abartma 😄

0|0
    0|0
  • Resimden tanımayabilir.
    Soğuyacak ne var bunda? Severken ne düşüncelerle seviyorsunuz anlamıyorum.
    Bir anda soğuyup ısınabiliyorsanız iyi.

0|0
    0|0
  • Asıl cahil sensin. Bu hareketinle.. Bilmiyordur söylesen ne kaybederdin onu anlayamadım. Hadi onu geç sen hangi kafayla insanları ve sevgilim dediğin insanı bu sekilde kücümseyebiliyosun. Çok biliyosun!! Senin gibiler umarım hep yanlız kalırlar..

0|0
    0|0
  • Hahaha freud ne alaka odanda komik sey 😂😂😂

0|1
    0|0
  • bende bilmiyorum kim bu adam allah allah her şeyi bilmek zorunda mıyız gerçeği söyleyip bilgilendirseydin kızı bilmemek ayıp değil

0|0
    0|0
  • Bu şahısın kim olduğunu bilmiyo diye cahil diyosun sen çok mu akıllısın acaba? Ayrıca bilmek zorunda değil

0|0
    0|0
  • Kizda bir suc yok. Hafi kendi soyumuzdan birini gosterirsin bilmez neysede. Bu adami bizde tanimadik

0|0
    0|0
  • Ogret bir seyler sevaptir sjsj

0|0
    0|0
  • Bence sen cok bilmissin kizin bir sucu yok

0|0
    0|0
  • Kültürü kültürüne birini bul.

0|0
    0|0
  • Sevgilinse ona ogretebilirdin gelip buraya yakanacagina

0|1
    0|0
  • Bilmemesi ayıp değil neden doğrusunu söylemedin öğrenmek istemiştir

0|0
    0|0
  • Iyi de ben de tanimiyorum cahillikle ne alakasi var? Her unluyu tanimazsak cahil mi oluyoruz?

0|0
    0|0
  • troll dhdhdhmrjdjdjjdjdhdjf rahmetli dedem aghsgshdhd

0|0
    0|0
  • ahahaha rahmetli dedem :DD haykırdım :D

0|0
    0|0
  • Aşalama sakın bılmeyebılır ve ılgılenmeyebılır bunu cahillik olarak adlandırma hemen soğuduğuna göre çok birşey hissetmiyorsun dur.

0|0
    0|0
  • Sen harıç herkes cahıl bence ona bır ılber ortaylı caps ı gonder ayrıl😀

0|0
    0|0
  • Bunu bilemeyebilir ya ilgi alanina felsefe girmiyodur belki

0|0
    0|0
  • Ya alanı eğitim veya psikoloji olmayan birisi zor bilir.

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyordur yani napsın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 22

• Kendini beğenmiş ve diğer insanları aşağılayanların üzerinde.. cinayet sanatını icat edip.. Hümanizmi taklaya getirmek istiyorum. Ayrıca herkes "Sigmund Freud'u" tanımak ve psikoanaliz konusunda bilgili olmak zorunda değil.

0|0
    0|0
  • burdaki kızlar biliyomu acaba

0|1
    0|0
  • Ben de aynı cahillerdenim sanırım. Resmi tanıyamazdım. Ama bunu söyleyip te kabalaşmana hiç gerek yok bence. Kendini bazı açılardan geliştirmen şart bence.

0|0
    0|0
  • Onun bildiği bir çok şeyi de sen bilmiyorsundur o zaman sende cahilsin olabilir boylr şeyleR bunlar ile cahillik ölçülmez

0|0
    0|0
  • Aa öyle cahil olurmu ya sen tut koskoca psikanalizci dünyaca ünlü nöroloğu tanıma tövbe tövbe kardeşim iyimisin ya

0|0
    0|0
  • Freud denince aklıma Fröd fethi geliyor aklıma
    :(

0|0
    0|0
  • tanımayanlar ''cahil'' kelimesini üzerine alıp saldırmış :D bu soruyu daha önce bir kac kere görmüştüm yoksa iyi deneme :)

0|0
    0|0
  • Bu devirde zaten dizi izlemeyip kitap okuya kız bulamıyosun o nedenle bana hepsi gerizekalıymış giibi geliyor. Sonrada diyorlar beni niye et parçası olarak görüyorlar. Öylede görmmesek bakacak bir yanları varda sanki.

0|0
    0|0
  • Sen sanki çok şey biliyorsun ya allah freud bilmediği için kıza cahil diyorsun. Bu gidişle elini s*kersın sadece :S

0|0
    0|0
  • Hepimiz çok cahiliz keşke ölsek bir sen sağ kalsan dünyada. 😏

0|0
    0|0
  • Ben ismini fikirlerini biliyorum lakin resmini şimdi gördüm sırf freud u görmedi diye kız terketmekde ayrı bir saçmalık bence

0|0
    0|0
  • eldeki mal bu ne yapacaksın idare et biraz kullan sonra atarsın bir köşeye fazla zeki olmasıda iyi degil dır dır ediyorlar her şekilde oda ayrı bir mesele

0|0
    1|0
  • Bişey deneyeceğim... Bu kim?

http://www.mind-development.eu/adler03.jpg

0|0
    0|0
  • Evet o kultursuz olabilir. ama sen tam bir geri zekalisin. beyin yoksulu seni

0|0
    0|0
  • Sen olmasan gulemiyecezde 😬😂

0|0
    0|0
  • Dedem deyince inandı mı?😂

0|0
    0|0
  • bende sana mareşal keitelin fotoğrafını göstersem tanırmıydın?

0|0
    0|0
  • Herkes Freud'un resmini bilmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • Bu kim mk

0|0
    0|0
  • Dedene benziyo :)

0|0
    0|0
  • şimdi yalan yok bende ilk defa gördüm
    belkide ipnelik sendedir :D

0|0
    0|0