Sevgiliye ufak testler nasıl yapılır?

Ufak bir sınavdan geçirmek istiyorum nişanlımı. Ne yapabilirim ?

Güncellemeler:
anlatamadım kendimi k.bakmayın arkadaşlar
teker teker gelin yaw :D hanginize cevap verceiğimi şaşırdım valla haklısınız tamam maksat muhabbet olsun ya

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• gizli teste gerek yok, 4 şeyi yaşamanız gerek gerçekten bağlı mı değil mi , ama nasıl yaparsın bilemem... 1- parasızlık ama tam anlamı ile maddi yokluk çekin, tavrına bak 2-hastalık ve sorunlu bir dönem geçirirseniz hala sana bakışına dikkat et 3-aynı evde olduğunuzda,yorgunken stresli iken bunu seninle paylaşıp huzur arıyor mu bunu öğren 4-çevresindeki kadınları nazikçe reddedip sana sadık kalabiliyor mu araştır... bunları tam anlamı ile geçerse onunla evlen... geçmezse de sevsen bile uzak dur, insanlar değişmez

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• KoyBoy'a katılıyorum :))

Test için geç kalmışsın sen. Nişanlanmadan önce vermeliydin onun notunu.

0|0
    0|0
    • teker teker gelin yaw :D hanginize cevap verceiğimi şaşırdım valla haklısınız tamam maksat muhabbet olsun ya

• Merak edilen konu sevgilinin IQ'su mu, EQ'su mu?

0|0
    0|0
  • yirmi soru sor onyedisini bilirse sınavı kazansın

0|0
    0|0
  • sen eğer onu kandırarak test etmeye çalşıyorsan oda seni kandırmaya çalışır madem güvenmiyon ne diye nişanlandın? güveniptest edip nişanlansaydın... ve farkederse gerisini sen düşün büyk bi hayal kırıklığı.. test etmek yerine kafana takılan şeyleri otur konuş..

0|0
    0|0
  • ben de LostLusta katılıyorum =)

1|0
    0|0
  • geçti bolunun pazarı sür eşegini niğde ye...

0|0
    0|0
  • Test etmekde üzerinize yok maşallah.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence iyi edersin..insanlar nişanlılık dönemlerinde başlıyorlar gerçek yüzlerini göstermeye..bu her anlamda yani.çünkü ailesi ile daha yakın oluyorsun ve onların arasında daha doğal oluyorlar.

- ailesinin kültür seviyesi çok önemli senin ailenle uyuyor mu kontrol etmelisin. atıyorum sen masada yerken onlar yerde yemek yiyor ise..ailelerin çatışacağı kesindir bak söyleyeyim.

-babası annesine nasıl davranıyor gözlemle.ve nişanlın yanlış bir olay olduğunda ailesine ne derecede müdahale ediyor.unutma evlenince karşılaşacağın sorunlar benzer olacak ve tabiki tepkilerde..

- nişanlı bir işte daimi mi çalışıyor yoksa sık sık iş mi değiştiriyor buna bak..neden mi önemli..sabırsız ve tahammülsüz bir insan olabilir hatta zordan kaçan veya haksızlığa gelemeyen bir insan..tüm bunları tahmin edebilirsin iş yerinde yaşadığı problemlerden

1|0
    0|0
  • sevgilin olsa anlicamda nişanlı için buna gerek yok bence.çünkü zaten aradığın şeyler onda olmasa nişanlanmazdın.sevgiliyken yapacaktın testi bence.artık evlenmeye 1 adım kalmış.

0|0
    0|0
  • sevgiliye testler yapılırda nişanlı zaten testlerden geçmiş kişidir şenle hayatını birleştirmek için adım atmış kişidir neyini test ediceksinki

2|0
    0|0
    • etmus oyle dedıgın gıbıyse ona ıstedıgın kadar test yap anlayamazsın kendıne test yapmalı ınsan ozaman sevgılısın tak nısanlan tak evlen tak bosan:)taktak ılıskıler:)

• ee orasini bilemem kendi tercihleri :)

• Nişanlısınız ama ona güvenmiyorsun sanırım bu sebepten ötürü testlere falan başvuruyor olmalısın.

0|0
    0|0
  • etmus'a katılıyorum :)

0|1
    0|0
  • zayıf yönlerine çalış

0|0
    0|0
  • sevdiceğe test yapılmaz; sınandığını fark ederse öyle bir güveni sarsılır ki sittin sene düzeltemezsin. ne ise öğrenmek istediğin adam gibi sor, öğren.

0|1
    0|0
    • Hay maşallah..

• kardeş sen şimdi bana iyi bi şey mi dedin, yoksa 'hele bi' soluklan yeğen' mi dedin, anlamadım ben:))

Yükleniyor...