Kapat

En iyi yatırım aracı hangisi

siz 1000tl yi 3ayda hangi işle kat kat artırırsınız.1000tl 3ay ne iş yapılır

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeş senin için harika bir yatırım aracım var. Bana dua edeceksin tıpkı diğer öğrettiğim arkadaşlarım gibi.

link

üstteki linke üye ol. Para kazanmak şu şekilde işlker. Her 10 dolara 1 reklam paketi alırsın ve o reklam paketi sana 50 gün boyunca 0,30 cent garanti getirir. Kaybetmek yok. Burda aldığın reklam paketlerinin satışından pay hakkı alıyorsun.

Kazandığın para hergün hesabında birikir ve her 10 dolar ve katlarında reklam paketi almaya devam edersin.

mesela 100 dolara 10 reklam paketi alırsın sana 50 gün boyunca hergün 3 dolar getiri. Biriken paralarınla sürekli reklam paketi almaya devam edersin. Bu günlük kazançlarını paket aldıkça her gün artar. Bunu da kısır döngü gibi düşün uçuk paralar kazanana kadar devam edersin

örnek:

1000 dolara 100 reklam paketi alırsın sana hergün 30 dolar gelir ve kazandığın bu 30 dolarla her gün 3 reklam fazladan almaya devam edersin. Matematiğini kendin yap.

Ayrıca üye olanlara destek ve eğitim veriyorum teamviewer programı ile.

1000 dolar kazandığın paraları tekrar yatırıma dönüştürmez isen 50 günün sonunda 1500 dolar olur ve reklam paketlerin biter.

ayrıca site kendine o kadar güveniyor ki ücretsiz girip hediye 10 dolar ile sistemi öğreniyorsun.

0|0
    0|0
  • duruunu anlatırsan yardımcı olabilirim belki ne iş yapıyorsun ? neden 3 ay ne gibi işler arıyorsun ? v.b detayları söylersen 3ayda araba alacak kadar paran olabilir.

0|0
    0|0
  • gözünün kararat bas iddiaya

0|0
    0|0
  • 45 tane handikaplı sistem 4 5 6 kuponu yaparım. 3.000 tl lik 10 kupon gelse al sana 30 bin ;:)

0|0
    0|0
    • bende idda da kuruş kazanmalık şans yok bilader.en garanti dediğim maçtan yatarım ben.deneme hesabından yapmadığım oyun türü kalamdı.yokyok

• arkadaş.bendeki bahtsız bedevi misali bir şans.sistem 1.9-2,3,4 herşeyi denedim idda benim işim diiil tutmuyooooo

• :)) olm o bende de var da. Geldim mi de tam geliyor işte. Bugün 4-5 kuponum var mesela. Yarına Ks yi satın alıyorum :Pp

• 1000tlye bir bok olmaz abicim ligler açılınca tek maç olursa iddaya gömersin anca

0|0
    0|0
Yükleniyor...