Oyuncu olmak için?

Arkadaşlar benim şu hayatta tek isteğim oyuncu olmak. Gerçekten en büyük hayalim. Ama bazı nedenlerden dolayı şu an üniversitede alakasız bir bölüm okuyorum.22 yaşında mezun olduktan sonra tanınmış bir tiyatro okuluna gitmek istiyorum. Okulda eğitim gördükten sonra hemen oyuncu olunabiliyor mu Bilgilendirirseniz sevinirim.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir. Cok kamera karsisina gecen ve bu konuyla cok ilgili biri olarak sunu soyleyim. Cast ajanslara kayitli milyonlara figuran ve binlerce yardimci oyuncu var. Ve devlet tiyatrolarinda binlerce tiyarocu. Aslinda ufak rollerle cikmak kamera karsisina cok ama cok basit. Ama hayal kirikligina ugrsin. Iyi bir tanidigin varsa veya torpil surec daha kolay.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende öyle düşünüyorum ama çoğu ünlünün geçmişine baktım bir tiyatro okuluna gidiyorlar ordan hooop diziye transfer. Torpilim de maalesef yok.

• 2ay

Kendimi övmek için demiyorum ama güzel biriyim hatta bu yüzden lisede tiyatro klübünde güzel kız Prenses rolü vs verirlerdi. Onun dışında yeteneğimde var. Yani bir şansım var diye düşünüyorum Müjdat gezenin tiyatro okuluna bir başvurmak istiyorum bakalım.

• 2ay

Mujdat gezen, ilker inanoglu vs vs arastir bir kac akademi var on sirada olan

En İyi Kız Görüşü

• Gidersin özel kurslar var

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet örneğin Müjdat gezen sanat akademisine gitsem olabilir miyim çok merak ediyorum

• 2ay

Aslında ben Antalya da okuyorum İstanbul'a mezun olduktan sonra geleceğim. Tanınmış bir okul olsun diye MSM yi söyledim bakalım inşallah olur

• 2ay

İşallah. Istedikten sonra olur

Erkekler Ne Diyor 1

• Tanıdığın ya da biraz şansın olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...