Zülfü Livaneli size göre kimdir nasil biridir?

Düşünceleriniz nedir sizce nasil biridir seven sevmeyen bakalım kimler ne düsünüyormus ?

0|0
11|27

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle soruyu görünce şaşırdım zülfü livaneliyi çok beğenirim adam gibi adam ..birçok dalda işleri var ama ben en çok romanlarını severim yazarlık yönünü yani...

2|2
    4|1
    • böyle bir adamı tanımayanlar bence çok eksik yönleri vardir ama bakarsan ks canlar pek umursamiyorlar hallerinden memnunlar..bende çok severim adam gibi adam allah uzun ömürler versin daha çok ihtiyacimiz var onun gibi büyük degerlerimize..

• Severim büyük üstadı..hemde hemserimdir onun hemserisi olmaktanda gurur duyuyorum zaten.

• ne güzel ...

Kızlar Ne Diyor 10

• Severim saygılı düzgün bir adamdır...

1|2
    1|0
  • Güneş topla benim için

1|2
    2|0
  • candır can :))

1|1
    1|0
  • Bu ülkenin yetiştirdiği sayılı gerçek entellektüel insanlardan biridir.Bağlama ustası,bestekar,ses sanatçısı,kitap yazarı,film yönetmeni,sanat araştırmanı ve gazetecidir.

Devrimci kişiliği,Sosyalist ve Atatürkçü olması ve yaptığı sanat bana hitap ettiği için onu çok çok severim.

0|0
    1|0
  • Görüşleri görüşlerime -kısmen- uyan bir insandır. Severim.

0|1
    5|1
  • Kitapları öyle güzel ki sevmemek elde değil .

1|1
    1|0
  • çok yönlü mükemmel bir insan

1|1
    1|0
  • babamiz sanki, bu ne bicim soru, ne diyelim adam hakkinda .. sanki taniyoruz

1|2
    4|0
  • sempatim ya da antipatim yok kendisiyle alakalı

0|1
    4|0
  • Siyonist, faşist, komunist, sosyalist, ateist, marksist bir insandır. Yani ne olduğunu oda bilmiyodur :S

3|1
    5|1

Erkekler Ne Diyor 27

• hiç tanımadığım bir adam, sesi güzel ama. koyu Atatürkçü sanırım. ben de Atatürkçüyüm ama bu adam beni de aşar sanırım :) yani demek istediğim şu ki, ben henüz bu sanatçının söylediği şarkıları dinleyebilecek derecede ideolojiye ulaştığımı zannetmiyorum

1|2
    1|0
  • replayın ! koyan adamdır hem şarkılarıyla em filmleriyle hem de şiirleriyle gönlümde tah kurmuş birisidr

1|2
    1|0
  • Severim .

1|1
    1|0
  • Kendisini çok severim. Çok ayrı bir sanatcıdır. Aklımda bir anısı da var: Konserlerinden birinde izdiham oluşur.. Arka taraftan sahneye "eziliyoruz ! eziliyoruz yardım edin!" diye seslenirler. Zülfü Livaneli durumu yanlış anlar ve"Ezilmeyeceğimiz günler de gelecek" der:)

0|1
    1|0
  • gerçek manada sanatçıdır.

1|2
    0|0
  • güzel insan. link

0|0
    0|0
  • Solun en güzel seslerinden bir tanesidir.

1|1
    1|0
  • sağ görüşlü olmamla birlikte zülfü livaneli hakikattar bir solcudur bana göre

2|1
    0|0
  • Zülfü Livaneli çok yönlü bir kişidir. Bana göre ülkemizin değerli aydınlarından olmakla beraber müzisyen, besteci, şair, yazar, aktör ve yönetmendir. Biz onu genelde müzisyen sıfatıyla tanısakta kendisi yorumcu, köşe yazarı ve büyükelçi hatta politikacıdır. Aldığı sayısız öldül bulunmakta ve değişik anlanlardaki başarıları simgeleyen ödüllerdir. Ülkemizin bir Zülfü Livanelisi daha olmayabilir ve hak ettiği değerin çok daha fazla olduğuna inanıyorum.

2|0
    0|0
  • büyük bir üstadımız

1|1
    0|2
  • Atatürk belgeselini yapan zat-ı muhterem şahıs . Yalnız belgeseli iyi yapamamıştı

1|1
    0|1
  • Komünisttir kendisi bu yüzden sevmem

1|2
    1|2
  • sadece sanatını yapacak olsaydı süper sanatçı diyebileceğimiz fakat siyasete haddinden fazla girdiği için sadece iyi sanatçı olarak kalabilmiş birisi

0|1
    2|1
  • nazım hikmet şiirlerini kullanarak ün yapmış ,solcu olduğunu iddia eden ama hiçbir zaman bir meseleye doğrudan dahil olmayan tek derdi para kazanmak olan biri

2|0
    2|2
  • Gerçek bir sanatçı, adam gibi adamdır...

1|1
    0|0
  • rohanlı dır kendisi ork lara karşı birçok savaşta ön saflarda yer almıştır faramir in yakın adamıdır..

0|0
    0|0
  • Sözde Atatürkçü, Ama Leninist-Stalinist bir çizgide ideolojiye sahip bir şarkıcı-siyasetçi. Entellektüel rolü yapan ve bu milletin değerlerine bağlıymış gibi görünen bir zat. zaten şu zamanda kendi milletinden uzak dur el üstünde tutulursun...

2|1
    4|0
  • şarkıları hoş sol görüşe yatkın bir insan olarak biliyorum kendisini ne seviyorum ne sevmiyorum

0|0
    1|2
  • zülfü livaneliyi sevmeyen geri kafalı yobazlardır başkada sevmeyeni yoktur

0|1
    1|0
  • Güneş topla benim için.

1|0
    0|0
  • Kendini iyi geliştirmiş iyi bir sanatçıdır.

1|0
    0|0
  • iyi şarkı söyler

0|0
    0|0
  • Sağcı olmama rağmen çok severim.

0|0
    1|0
  • Bi fikrim yok.

0|0
    1|1
  • Siradan bir adam.

0|0
    1|2
  • adı zülfü olan biridir.Tamam tamam vurmayın gidiyorum..

0|2
    1|2
  • futbolcu mu

0|0
    3|2
Yükleniyor...