Okumak mı? İzlemek mi?

Evet sevgili KS halkı okumayı mı yoksa izlemeyi mi? Tercih edersiniz. (Açıkçası ben okumaktan yanayım okuduğumda karakterin yüzünü, sesini, karakterini kendim var edebiliyorum, izlemek okuduğumun parçalara ayrılmış halı gibi hiçbiri tam değil sanki eksik.)

0|0
20|14

En İyi Erkek Görüşü

• Anime, film -doğal olarak izlemek. Makale, dergi, gazete, kitap okumak. Makale izleyenini görmedim zaten. OKUMAK -romanlarla aram yok bir tek-

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle okumak. Kafanın içinde bir televizyon varmış gibi hissediyorsun. En azından ben öyle hissediyorum. Ne kadar hızlı okursam o kadar çabuk görebiliyorum sonunu. Tamamen ben hakimim yani. Filmde öyle bir şey yok. Üstelik kitapta karakterleri ben seçebiliyorum. Gözlerini , saçlarını , dudaklarını. Tepeden tırnağa ben belirliyorum. İzlerken gene böyle bir şansın yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 19

• izlemek

1|0
    0|0
  • iyi bir romanın filmini izlediğimde asla o tadı bulamam...

1|0
    0|0
  • Okumak.

1|0
    0|0
  • Okuduğum bir seyi izlemek istemem çünkü imkanı kısıtlı filmlerin ama hayal gücünün öyle değil

1|0
    0|0
  • Ikisinin tadi da ayri. Ben mesela okudugum kitaplardaki karakterleri kafamda cizerim. Cok zaman sonra bile o karakterin adi soylendiginde kafamdaki kisi gelir aklima

1|0
    0|0
  • izlemek

1|0
    0|0
  • Okumak

1|0
    0|0
  • İzlemek

1|0
    0|0
  • Okumak tabiki