Çinlilerin amerikayı borcundan dolayı işgal ettiği filmin adı neydi̇?

amerikan hükümetine calısan adamı işinden alıyorlar adam ailesiyle babasının kasabadaki evine yerlesiyor sonra olaylar içinde araclar uydudan durduruluyor tv radyolar telefonlar ele geciriliyor çin halk cumhuriyetı baglılıgınızı kabul eder dıyen bır yazıyla kollarına bıleklıkler takılıyor sokaga cıkma yasagında adamın kız kardesı bilegindeki çiple öldürülüyor daha sonra hükümet adamı geri çagırıyor sistemdeki açığı düzeltmesi isteniyor ya nerdeyse tüm film ezberimde ama adını unuttum tum listelere baktım ya ben bulamıyorum ya da listelerden kaldırmıslar :(

Güncellemeler:
2ay filmin ana temasını da hatırladım çinlilerin işgalinin asıl amacı yeni teknolojık çağda amerikanın çine olan borcunu kapatmak bu yuzden amerikan hükümeti işgale ve çinlilerin yonetimine izin verıyor basroldeki abimiğzse sistemdekiş açıgı bilip duzeltcek tek kişi
2ay https://youtu.be/GsnYqbVfjNA sonunda aradigim filmi buldum tesekkurler

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• yılına göre ara hangı yılda girdi vizyona

0|0
    0|0
    • 2ay

adından sonra ikinci unuttugum sey yılı 2009 2013 arası olmalı cunku sınemada degıl dvd de izledim :(

• 2ay

2008 den sonra çıkan aksiyon filmlerini ara netten daha çabuk bulursun

• 2ay

bir haftadır çeşitli sitelerde listelerde arıyorum henuz çıkmadı

• Birazda başka filimlere bakmayı dene bence 😏

0|0
    0|0
    • 2ay

film arşivim var onları toplamaya çalışıyorum bide takıldım bulamadım adını diye :(

• 2ay

işte sorun internette de bulamıyorum benden başka kimse begenmedi mi ne :(

• 2ay

Kıyamam 😣

• Bulursan soyle kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende merak ettim

0|0
    0|0
Yükleniyor...