Kitap sohbeti yapabileceğim insanlar arıyorum?

Kitaplara ilgim var, öğrenmek istediğim de çok şey var. Benimle nitelikli kitaplar üzerine konuşabilecek birini nereden bulabilirim var mı böyle site vs bildiginiz yerler?

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi sanal bir ortam olarak arıyosan kitapforum ve watpadd forum var ama tabi hangi dilde okudugunda veya katogoriye görede değişir bu ikisi klasik gibi bişey

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben varım canım :) yardımcı olurum sorularını cevaplarım çekinmeden yazabilirsin.
    site olarak da eskiden neokura üyeydim. şimdilerde çok değişti ama bir bakabilirsin iyi insanlar tanıdım orada

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Eskiden bir sote vardı şair yazarlar için güzel bir yerdi bende vardım. Ama site kapandı siirparkiydi adı. Yeniden açılmış olabilir takip etmedim. Öyle bir site varsa ve halen daha öyleyse güzel bir yerdi.

0|0
    0|0
  • Yazarlık yapıyorum, yazmakta olduğum kitabım mevcut, sormak istediğin-konuşmak istediğin konular olursa yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • yani nasıl yani nitelikli bir kitap söyle önce

0|0
    0|1
    • 2ay

Ben şu an yeraltında notları okuyorum mesela ve gerçekten çok güzel bir kitap

• 2ay

haaaa ula bende felsefik bilimsel ağır kitaplar sandımdı :) bende halide edipin sinekli bakkalına başladım yüzüklerin efendisi iki kulenin ortasındayım sarumanın kulesindeyim :)

• Ne tür kitaplar?

0|0
    0|0
    • 2ay

Dünya Klasiklerine başladım şu sıralar. Ama genel olarak Türk edebiyatına hakim sayılırım

• 2ay

O zaman sana İsmail Özcan'ın "Epiri ve Fıkralarıyla Ünlüler" Burada ünlüden kasıt edebiyatçılarımız şairlerimiz ve ilk karikatüristlerin başından geçen komik ve mizah içeren ufak hikayecekleri anlatan bir kitap

• Burdakilerin hepsi booklover

0|0
    0|0
  • bir arkadasim var abartisiz biraksan sabaha kadar kitaplar siirler hakkinda konusur :) bazen deli eder beni ozellikle turk edebiyati ve oguz atay hastasidir

0|0
    0|0
  • Rus edebiyatı

0|0
    0|0
  • @raskolnikov sana ihtiyacin olan herseyi verir..

0|0
    0|0
  • Kitap yazan biri bulursan daha güzel

0|0
    0|0
  • Konuşmak istediğin bir konu olursa, istediğin gibi yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • ciddiyetle yazıyorum..
    buyur.

0|0
    0|0
  • Tesadufe bak bende ada kitabevinde mudurum :)

0|0
    0|0
  • Ciddi okuyucuysan yazabilirsin. Aksi durumda, zamanımı çalmana izin veremem.

0|0
    1|0
  • Üç beş kitap da biz okuyoruz kitap ismi söyle yardımcı olacak biri çıkar belki

0|0
    0|0
  • Ne tür kitaplar hakkında?

0|0
    0|0
  • sapyoseksüelsin demek

0|0
    0|2
    • 2ay

sanki küfür ettik a mk

• 2ay

Ne olduğunu bilmiyor cahiller :D

• 2ay

cahillere burdan bişey söylemek istiyorum hepinizin a mk

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...