Irkçı felan değilim ama ilginç değil mi? İsveç 2. liginden bir takım nasıl olurda sözde kürdistan simgesi taşır?

Irkçı felan değilim ama ilginç değil mi?İsveç 2. liginden bir takım nasıl olurda sözde kürdistan simgesi taşır?Henüz meşru olmayan bir ülkenin bayrağını kendi simgesi yapması bu bayrak altında türk futbolcularının forma giymesi saçma değil mi? Bizim de Almanya, isveç ve danimarka ülkelerinde takımlarımız var ama türk bayrağı futbola siyaseti karıştırmaktır diye kullanılmasına izin verilmiyor. Üstelik futbolda siyesi ve dini simgelere yasaklar gelmemişmiydi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• yalnız eşek var orada iki tane
    ben eşek kürtlerin milli hayvanı ve atası diyince foşik oluyorum

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkesin hayatına kimse karışamaz.

0|1
    0|1
  • Alayının mk o çocukları teroristlerin

0|1
    0|0
  • https://youtu.be/2gnVF4eJs-o ben o takimdaki tum oyuncular yoneticiler ve taraftarlara gelsin 😂

0|1
    0|0
  • Kürdistanın mk kanka :D

0|1
    0|0
    • 2ay

Asdagsdg kanka biz kabul etmesekte adamlar kurdular zaten ülkeyi Irakta böyle bir ülke var. Ama futbola siyaset karışamaz diyenlerin kalesi isveç nasıl olurda böyle bir şey yapılır aklım almıyor

• 2ay

hepsinin anasını sen sk reis biz Türk'üz anasını skeriz onların kürdistanın da tekrar mk :D

• 7 duvel bize dusman sulalesini siktiklerim bir tane dostumuz yok

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen kürt meselesi kürt meselesi diye diye secr den beri yakamızda götoşlar olmayan meseleyi yakamıza yapıştırıyorlar

• ırkçıymışsın kardeş uzatma

0|1
    0|1
    • 2ay

Ben ırkçı değilim Fifa futbolda siyasi simge olmaz diyor. Fair play kurallarında aç oku. her işinize gelmeyen şeye ırkçıymışsın deme belki bende kürdüm bilmeden bıdı bıdı yapmayın

• 2ay

kardeş sanane bizene takma kafana böyle şeyleri

Yükleniyor...