İddiaa ve şans oyunları oynamak günah mıdır? Kumara girer mi?

Ufak paralardan bahsediyoruz burada en fazla 10 TL. Zevkine oynayan sürüsüyle arkadaşım var 3 5 tl lik oynuyorlar.3 5 TL kimseye koymaz ama kupon geldim mi borcunu harcını ödersin aynı şekilde sayısal da öyle. Paraların toplanıp şanslının cebine attığı bir yardım paketi gibi değil mi?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Günah işlemeyen peygamber hariç yoktur bu kadar dert etme

0|1
    0|0
    • 2ay

Peygamber dahi hata yapıp günah işler :) Çok dert etmiyorum aslında haram olduğunu biliyorum ama özellikle bayiilerde ki adamları öyle bir eğitiyorlar ki adamla oturup 5 dakika konuşsan 2 ganyan bulup aylığı katlamak istiyor insan :D

• 2ay

ona bakarsan televizyondaki dini anlatan adamlar dünyanın parasını alıyor peki o kadar parayı hak ediyormu?

• 2ay

Allah için niyet ediyorsa 5 kuruş alması bile haram girer. Ama bir durup düşündüğüm zaman kıçını başını açıp 100 binlerce euro yu alanların yanında daha ufak günah gibi :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Kumara girer tabii. Miktar onemli mi? O zaman ben de tekila shot atayim 5ml. Pek bir sey degil gunah olmaz. Bir sise icmiyorum sonucta.

0|1
    0|0
  • alın teri ile kazanılmayan her para haramdır

0|1
    0|0
  • caiz değildir. hiç bir hoca da oynanır diyemez zaten

0|1
    0|0
  • haram da oyna ya nolucak ya

0|1
    0|0
  • Günah beni sevap benm:)

0|1
    0|0
  • Evet günah adam 2 tl ye 1000 tl kazanıyor düpedüz faiz

0|1
    0|0
    • 2ay

Adam oturup saatlerce analiz yapıyor 21 45 maçlarına oynamadan önce saat 19 da önüne gazete alıp çalışan kafa yoran insanlar var :D

• 2ay

Biz denedik daha önce o kadar analiz felan hikaye olmayınca olmuyor mesela bugün Barcelona kendi sahasında alaves e yenildi

Yükleniyor...