Fotoğraf çekmekten hoşlanır mısınız?

Fotoğraf çekmek bir sanattır aslında. Ama hobi olarak da yapılabiliyor... Peki ya siz, fotoğraf çekmekten hoşlanır mısınız?

0|0
18|12

En İyi Erkek Görüşü

• Fotograf çekmek beni rahatlatır :) Gözümün önunden geçen tüm anıları kareye dondurup , sonsuza kadar saklamayı seviyorum.. Çekilen fotografların aslında gözün gordugu anılar oldugunu biliyorsunuzdur :) Profilimde 2 örnek fotograf var ,en sevdiğim fotograflardan 2 si.

En sevdiğim sözler.

*Işık yoksa , fotograf yoktur.

*Sanat yetenektir, torpil yok ağaya beye, göz göremiyorsa ne yapsın fish eye

*Vizörden kim bakıyorsa, deklanşöre o basar.

*Sadece kameranız ve siz varsınız. Fotoğrafınızdaki kısıtlamalar size bağlıdır; çünkü ne gördüğümüz kim olduğumuzdur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Evet ilginç kareler yakalamayı seviyorum , amatörüm , profil resmimi kendim çektim mesela üzerinde oynama yoktur .

0|0
    0|0
  • çekmekle değilde şekillendirmek yada üstünde oynamayı severim yada yeni bi foto yaratmayı ki zaman zaman güzel bi foto yakalamak istediğim de olmuştur yakalamışımdırda ama en iyisini değil fotoğraf çekmek sanattır şekillendirmekde öyle ben sadece birini yapabiliyorum affet

0|0
    0|0
  • sen de makina var mı peki?

0|0
    0|0
  • ewet en büyük hobilerimden birisidir doğa , hayvanlar ve insanların doğal hallerini çekmekten çok hoşlanırım.

0|0
    0|0
  • bu arala en cok ıstedıgım şey hoby olarak boş zamnlarda yapmak ıstıyorum martıları ılgımı ceken herşeyı karelemek ıstıyorum zevklı hemıde cokkkkk:)

0|0
    0|0
  • Evet çekmeyi çok severim güzel çektiğimde inanıyorum

0|0
    0|0
  • ben çok hoşlanırım ya güzel bence sağlam bir makine varsa tabi

0|0
    0|0
  • Çekmektende, çekilmektende hoşlanmıyorum nedense:S

0|0
    0|0
  • evet..

0|0
    0|0
  • çok pis nü çalışırım.

0|0
    0|0
  • çok hoşlanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• bayılırım :) manzara resimlerini çekmeyi daha çok sewerim we zaten kendimde böyle manzara olan yerlerde çekilmeyi sewerim ama en çok sewdiğim denizi gün batarken çekmek ayır bir güzellik çıkıyor ortaya :)

0|0
    0|0
  • Çekinmeyi pek sevmem, çekmeyi severim.

0|0
    0|0
  • fotografcılık en sevdigim seylerde birisi...

bu nedenle paramin cogu malzemelere gidiyor. okulda derslerini aldim hala da cekmeye ve basmaya devam ediyorum

0|0
    0|0
    • Sizden amaör anlamda fotoğrafçılık ile ilgii olarak bir isteğim olabilir mi?

• Arkadaslarla daha keyifli fotograf gezileri ...

0|0
    0|0
  • Bayilirim, insanlarin ilginc anlarini yakaliyorum genelde. Boyle agzi yuzu kayarken :D Ama onun haricinde cogu kisi cektigim resimleri begenir.

0|0
    0|0
  • ben çekilmeyi seviyorum çekmeyide severim

0|1
    0|0
  • fotoğraf cekmek değilde fotograf cektirmeyi severim :D

0|0
    0|0
  • fotograk cekmekde iyid cekdrmek daha cok bayiliirm

0|0
    0|0
  • evet hoslanıyorum mimikleri ve doğa fotoları cekıyorum genelde bayılırım foto çekmeye

0|0
    0|0

• O gunki ruh halime bagli

0|0
    0|0
  • cekmekten de cekılmekten de coookkk hoslasırım :)

0|0
    0|0

• doğal halleri evet...hobi olarak yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • severim evet ama şu sıra herkesin hobisi olmuş o yüzden pek ilgimi çekmiyor artık

0|0
    0|0

• çok severim

0|0
    0|0
  • Ara sıra.

0|0
    0|0
  • hoşlanırız

0|0
    0|0
  • Severim fotograf cekmeyi.

0|0
    0|0