Sizce Pompey'i halkı neden helak oldu?

Sizce Pompey'i halkı neden helak oldu?

Pompeyi halkı Lut kavmi
miydi

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• İlahi adalet diyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek erkeğe pompa yaptıkları için helak oldular. Kuran da anlatılan yer olabilir diye düşünüyorum biraz zor ama. Coğrafyadan bir haber insanlar ay saçma yobazların hikayesi falan diyor ama yanardağ bolgesinden biraz uzaktaki köyde hiç duymamışlar mı depremleri hissetmemişler ki kaçmamışlar.

0|1
    0|0
    • 3ay

Onlar toprağın altı olduğuna inanmayan
      İnsanlar

• 3ay

Kuran okusalar onları insanlara ibret olsunlar diye oldukları gibi bıraktık yazdığını görürler. Adamlar filmini çekerken bile kuran-ı kerim de ki gibi yapmışlar. gemilerin dalgalarla karaya vurduğu ve kaçmak isteyenlerin dahi kaçamadığını falan Allah ıslah etsin

Kızlar Ne Diyor 5

• Vezüv yanardağının patlaması yüzünden

1|0
    0|1
  • Escinsellik cok varmis ve onun gibi sapmisliklardan dolayi lanetlenmisler diye duymustm

0|1
    0|0
  • Yanardağ olayı diye biliyorum şahsen.

0|0
    0|1
    • 3ay

Yanardağ tamam da bunu. İlahi yönü nedir biliyormusun

• 3ay

Helâk olalım o halde. İnsanlar başlarında 'kutsal' olduğunu öne süren biri olsa da olmasa da salaklar zaten.

• 3ay

Fikirler
      Fikirler
      Fikirler
      Diyorum

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Gunahlari coktur bolmus demekki yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok pompalattırıyorlardı o yüzden belalarını buldular.

0|1
    0|0
  • Yanardağ patlaması sonucu öldüler, buna eş cinsellikten öldü diyen yobazlar hala mevcut.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yanardağ patlaması
      Bir
      Sebep değilmi
      Kuran ı Kerim'de Lut kavminden bahsediyor
      Buna ne diyeceksiniz

• 3ay

Hadi allah kendine karşı çıkanları helak ediyorsa beni de helak etsin o zaman.

• Hayvan gibi aktif yanardağın dibine şehir kurarsan olacağı bu idi.

1|0
    0|0
  • Eşcinsellik çok fazlaydı ve kavme gönderilen meleğe tabiri caiz ise asıldılar. Sonuç olarak helak.

0|0
    0|0
  • Zevklerine düşkündü

0|0
    0|0
  • demokrasi olmadığı için başlarında tek bir adam varmış o adam dünyada her yeri feth etmek istiyomuş. onun için onun kullandığı terör örgütleri din iman diyerek masum köylülerin boğazlarını kesip öldürüyorlarmış. Allah onları helak etmiş

0|0
    0|0
  • Lez gay bir halk zınanin ensestin hat safhada olduğu bir zaman ohh iyi olmuş misss

0|0
    0|0
Yükleniyor...