Bu yıl üniversiteye gideceğim, üniversitelilere soruyorum...

Ne kadar deftere ihtiyacım var nasıl kalemler kullanmalıyım dersler için neye ihtiyacım olacak böyle şeylere özen gösteren üniversitelilerin fikrini alırsam daha da mutlu olurum

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Okudugun bölüme baglı bence her nekadar ders notlarını okulun yakınındaki kırtasiyeciden temin edebilcek olsan bile derste not tutman sana faydalı olucaktır. Kursun kalem kullanıcaksın yine degisen birsey yok :)

0|0
    0|0
    • Cevabını okuyunca kafamda bir fikir oluştu teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 11

• deftere kaleme deqıl ama paraya ıhtıacın olucaqı kesın :) :) cok fazla defter harcıcaqını dusunmuorum..

1|0
    0|0
  • Defter - kalem..

Sen bir gir, anlarsın..

Ben sınava bıle kalemsız gırıp, karılardan kızlardan geçinen adamım.. Sende bol tutki benım gıbılere yardımcı olasın.

0|0
    0|0
  • ne defteri? ben bide mühendislik okumama rağmen liseden artan defter ortalarıma ve ajandalara not tutarak bitirdim. bir kurşun bir tükenmez kalem yeterli bence.

0|0
    0|0
  • 5 farklı renk tükenmez kalem al ve 144 yapraklı telli defterler işini görür zaten çogu notlarınız fotokopi olacaktır :D

0|0
    1|0
  • :D ahahahah deftermi o nedirki :D ders calısmayı sevıyorsan 2 tane 5 6 bolumlu defter ısını cok rahat gorur

1|0
    0|0
  • Üniversiteyi deftersiz bitirdim ben.

1|0
    0|0
  • Abimden gördüğüm kadarıyla defter kullanmıyor ama sınav zamanı harıl harıl not arıyor senin tercihin.

0|0
    0|0
  • deftere ihtiyacın yok bitane tükenmez kalemin olsun imza atarsın sonra uyursun :))

2|0
    1|0
  • Meşe ağacından yapilan kalemleri tercih et

1|0
    0|0
  • tek defter ve 2 renkli tükenmez kalem yeterli olur bir de keçeli kalemler

0|0
    0|0
  • Çok kırıldım sana. Daha önce üniversiteye gitmiş olanlara da sorsaydın ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• okula başladınmı görürsün

0|0
    0|0
  • o sana kalmış bize niye sorman mantıksız ister 2 renki kalem kullan ister tek kalem ister 10 kalem. istersen defter götürme kağıt götür istersen bölümlü defterlerden al istersen ajanda al. yani burası ilkokul değilki zevkine ve tarzına göre takıl

0|0
    0|0
  • 3 tane 5 ortalı harita metod defter, biri kareli, biri çizgili, biri çizgisiz

48'li monami pastel boya

Kırmızı kurşun kalem

Cetvel

Pergel

Gönye

Resim dosyası

Guaj boya

0|0
    0|0
  • Lisedeki gibi her derse özel defter alabilirsin. Ben arkalı önlü kullandım defterleri. Bir renkli kalem ve uçlu kalem işimi görüyor.

0|0
    0|0
  • sen onu bunu bırak da ben senin yerinde olsa bir fotokopi makinası alırım

0|0
    0|0
  • A4 Ve uçlu :D

0|0
    0|1
  • lisede napıyordunsa aynısı tek farkı bazı hocalar not yazdırmaz o anlatır sen not tutarsın

0|0
    0|0
  • hiç defter kullanmadım.kitap veya notlardan çalışyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...