Kapat

Bu yıl üniversiteye gideceğim, üniversitelilere soruyorum...

Ne kadar deftere ihtiyacım var nasıl kalemler kullanmalıyım dersler için neye ihtiyacım olacak böyle şeylere özen gösteren üniversitelilerin fikrini alırsam daha da mutlu olurum

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Okudugun bölüme baglı bence her nekadar ders notlarını okulun yakınındaki kırtasiyeciden temin edebilcek olsan bile derste not tutman sana faydalı olucaktır. Kursun kalem kullanıcaksın yine degisen birsey yok :)

0|0
    0|0
    • Cevabını okuyunca kafamda bir fikir oluştu teşekkür ederim:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• deftere kaleme deqıl ama paraya ıhtıacın olucaqı kesın :) :) cok fazla defter harcıcaqını dusunmuorum..

1|0
    0|0
  • Defter - kalem..

Sen bir gir, anlarsın..

Ben sınava bıle kalemsız gırıp, karılardan kızlardan geçinen adamım.. Sende bol tutki benım gıbılere yardımcı olasın.

0|0
    0|0
  • ne defteri? ben bide mühendislik okumama rağmen liseden artan defter ortalarıma ve ajandalara not tutarak bitirdim. bir kurşun bir tükenmez kalem yeterli bence.

0|0
    0|0
  • 5 farklı renk tükenmez kalem al ve 144 yapraklı telli defterler işini görür zaten çogu notlarınız fotokopi olacaktır :D

0|0
    1|0
  • :D ahahahah deftermi o nedirki :D ders calısmayı sevıyorsan 2 tane 5 6 bolumlu defter ısını cok rahat gorur

1|0
    0|0
  • Üniversiteyi deftersiz bitirdim ben.

1|0
    0|0
  • Abimden gördüğüm kadarıyla defter kullanmıyor ama sınav zamanı harıl harıl not arıyor senin tercihin.

0|0
    0|0
  • deftere ihtiyacın yok bitane tükenmez kalemin olsun imza atarsın sonra uyursun :))

2|0
    1|0
  • Meşe ağacından yapilan kalemleri tercih et

1|0
    0|0
  • tek defter ve 2 renkli tükenmez kalem yeterli olur bir de keçeli kalemler

0|0
    0|0
  • Çok kırıldım sana. Daha önce üniversiteye gitmiş olanlara da sorsaydın ya.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• okula başladınmı görürsün

0|0
    0|0
  • o sana kalmış bize niye sorman mantıksız ister 2 renki kalem kullan ister tek kalem ister 10 kalem. istersen defter götürme kağıt götür istersen bölümlü defterlerden al istersen ajanda al. yani burası ilkokul değilki zevkine ve tarzına göre takıl

0|0
    0|0
  • 3 tane 5 ortalı harita metod defter, biri kareli, biri çizgili, biri çizgisiz

48'li monami pastel boya

Kırmızı kurşun kalem

Cetvel

Pergel

Gönye

Resim dosyası

Guaj boya

0|0
    0|0
  • Lisedeki gibi her derse özel defter alabilirsin. Ben arkalı önlü kullandım defterleri. Bir renkli kalem ve uçlu kalem işimi görüyor.

0|0
    0|0
  • sen onu bunu bırak da ben senin yerinde olsa bir fotokopi makinası alırım

0|0
    0|0
  • A4 Ve uçlu :D

0|0
    0|1
  • lisede napıyordunsa aynısı tek farkı bazı hocalar not yazdırmaz o anlatır sen not tutarsın

0|0
    0|0
  • hiç defter kullanmadım.kitap veya notlardan çalışyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...