Arkadaşlar hangi isim daha güzel sizce ?

Bir roman yazacağımcam ve ana karakterin adı ne olsun bulamadım yazdıklarımdan seçerseniz tanesini sevinirim.1.Claudia2.Melanie3.Chanel4.Irina5.Alexis

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu yabancı takıntısı ne arkadaş bir faruk , osman , vakkas , haydarın nesi var

• Alem ve fatoşda iyi olabilir :D

• ahahah alemsin valla :D

• Vampir fatoş çok güzel olurdu kitabın ismide fatoş ve onlar :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 19

• 2.Melanie olabılır

• Melanie,kulaga hoş geliyor,

• ****Claudia*****

• Melanie daha bir yakışır bence.

• Şıkları okuduğumda Melanie bana çok sıcak geldi.Diğer isimleri koyarsan okumam bilmiş ol.

• alexis diye ünlü bir futbolcu var ırina ronaldo nun yavuklusu chanel ise channel der gibi o ne öyle melanie güzel

• alexis olsun bende çok anısı var o ismin

• yok tanımıoum

• sen ünlü p*ornocu alexis texası bilmiyon mu?

• neden ? fb ile ilgili bişey diceksen yazma :P

• Irina hoş bence

• Romanını Türkçe yazacak isen; yazmaya başlamadan önce, Türk Dili dersi almanı önemle tavsiye ediyorum sana. Sorusunu bu şekilde imla hatalarıyla soran bir insanın, yazdıklarını okuyacakların vay haline...

• tabi tabi...

• burda öyle yazarken emin ol özenle yazıyorum

• Türk isimlerinin suyu mu çıkti nedir bu yabanci özentiligi dili yozlaştirma girişimleri (söylemeden edemedim ) irina olabilir ilham üstünde olsun :D

• niye illa yabancı olsun

• o zaman elena olsun.yada alexa

• ya yok günaha münaha girmeyelim :S ciddiyim ...bide onlara daha çok yakışıo butarz şeyler türklerle ilgili de yazmıştım yoksa :)

• kuran bazı süreleri kullanabilirsin cevşen falan mesela.haç olacağına cevşen olsun.

• Öncekileri Göster
  • romanı yazan sensen; Türkçe isim kullansan daha iyi;)

• ilginç isimler bulmuşsun; konu hangi ülkede geçiyor bilmiyorum ama ağırlıklı alexis her ülkeye uyar gibi:Pp

• konudan dolayı istemedim sence hangisi peki o isimlerden

• hepsini sölemek zor aklda kalıcı degil şerafettin diyorum

• alexis fena olmaz.

• Guestiana bence .

• illyria daha güzel

• 5 DAHA GÜZEL ama sen yazıyorsan yardım almamalısın kendi esrin olmasını yegane amacıson derece senin fikrin olması

• iyi tamam tamam 5 numara alexis

• ya karar veremiyorum diorum melanie ya da alexis olucak ama hangisi kararsızım en çok hangisi tutarsa onu koyucam yapıcak bişeyim yok sence hangisi sorum bu :)

• olsun kararsızda kalsan her zaman senin bilincinden ( fikrinden ) çıkan
      senin yazdığın eseri yapar
      benim kararlarım romanına dahil olursa o romanı beraber yazmış oluruz
      özgürlüğünü yaşa her zaman kendi kararlarla ilerlersen
      düştüğün zaman suçlu arama zahmetinde bulunmazsın

• Öncekileri Göster
  • brezilya dizisi seneryosumu yazıyorsun:) cloudia iyidir

• 2.Melanie hoş olur

Kızlar Ne Diyor 15

• Melanie

• natasha. ne alaka çözemedim. hiç biri güzel değil.

• isimlerin hepsi güzel ama ben en çok chaneli beğendim kullanıcağın karaktere göre her şekle gider bu isim dye düşünüyorum diğerleri daha naif gbi kötü bir karakterde felan kullanılmaz hani bilemedim:S

• çok sağol :)

• o zman melanie :)

• yok iyi bir karakter olucak zaten :)

• Claudia güzel,Melanie yerine Milena tercih edebilirsin

• Claudia veya Alexis

• Claudia olsun.

• Irina güzel.

• esroşşş :/

• melanie hepsinden hoş geliyo kulağa ve göze :)

• Melanie olsun. Hatta kendi aralarında Meloş veya Melo veya Melahat kullandır.

• Neden Türkçe isimler kullanmıyorsunuz nerede yaşıyoruz farkında mısınız Türkçe'mizi bozan unsurlar içerisinde bunlarda var kimse dikkat etmiyor bunlara.Çok üzücü..

• burdamı koruyosun türkçe yi ahahahaha :D bide benim türk kitaplarım da var fakat konu itibariyle ve de ya seviorum yabancı isimleri sanane ki en beğendiğini sordum okadar hem bir yazar istediği gibi hareket eder ne geliosa içinden ne de mutluysa yoksa yazamaz ayrıca yaptığın cahillik biraz...tamm anlıorum seni bende uyuz olurum yabancı budalaları fazla türkiyede fakat bunun yazarlıkla alakası yok

• Hiç alakası yok aksine ben yabancı dizi de izlerim yabancı müzik te dinlerim ama bunları yaptığım işlere yansıtmam bir Türk olarak Türkçe'yi korurum ve bu insanların düşüncelerini kısıtlamak sayılmaz.Benim burada yaptığım tek şey Türkçe'mizi korumak..

• ya bak insanın düşüncelerini kısıtlayamazsın oldumu tatlım ... hem bu benim zevkim sen de yabancı film izle müzik dinleme yabancı bir ünlüye hayran olma sonra gel konuş

• Öncekileri Göster
  • alexis bence. irina da iyi. claudia ve melanie kulağa sıradan geliyor biraz. chanel in tek çağrışımı var fazla yüklü bir isim.

• dikkate alıcam bu dediğini

• her zaman coco chanel bağı insanın aklında olacağından karakterin tamamen kendisine ait hale getirmesi zor gibi geldi bana o yüzden dedim, yanılıyor olabilirim tabi

• yüklü derken ?

• 2.melanie..

• Melanie guzel

• Alexis co havalıymıs olur bence

Yükleniyor...