Arkadaşlar hangi isim daha güzel sizce ?

Bir roman yazacağımcam ve ana karakterin adı ne olsun bulamadım yazdıklarımdan seçerseniz tanesini sevinirim.1.Claudia2.Melanie3.Chanel4.Irina5.Alexis

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bu yabancı takıntısı ne arkadaş bir faruk , osman , vakkas , haydarın nesi var

• ya konu türklere göre değil dicem de yanlış anlıycaksın gene kötüye çekeceksin oyüzden boşver hem fikrini soran olmadı isim söylersen sevinirim tatlım :))

• Öncekileri Göster
    • ahahah alemsin valla :D

• Alem ve fatoşda iyi olabilir :D

Erkekler Ne Diyor 19

• 2.Melanie olabılır

• Melanie,kulaga hoş geliyor,

• romanı yazan sensen; Türkçe isim kullansan daha iyi;)

• konudan dolayı istemedim sence hangisi peki o isimlerden

• ilginç isimler bulmuşsun; konu hangi ülkede geçiyor bilmiyorum ama ağırlıklı alexis her ülkeye uyar gibi:Pp

• 2.Melanie hoş olur

• Melanie daha bir yakışır bence.

• alexis diye ünlü bir futbolcu var ırina ronaldo nun yavuklusu chanel ise channel der gibi o ne öyle melanie güzel

• Guestiana bence .

• alexis olsun bende çok anısı var o ismin

• neden ? fb ile ilgili bişey diceksen yazma :P

• sen ünlü p*ornocu alexis texası bilmiyon mu?

• yok tanımıoum

• Şıkları okuduğumda Melanie bana çok sıcak geldi.Diğer isimleri koyarsan okumam bilmiş ol.

• Irina hoş bence

• Romanını Türkçe yazacak isen; yazmaya başlamadan önce, Türk Dili dersi almanı önemle tavsiye ediyorum sana. Sorusunu bu şekilde imla hatalarıyla soran bir insanın, yazdıklarını okuyacakların vay haline...

• burda öyle yazarken emin ol özenle yazıyorum

• tabi tabi...

• Türk isimlerinin suyu mu çıkti nedir bu yabanci özentiligi dili yozlaştirma girişimleri (söylemeden edemedim ) irina olabilir ilham üstünde olsun :D

• niye illa yabancı olsun

• diğer soranlara bakarsan bu soruyu anlarsın :)

• Öncekileri Göster
    • ya yok günaha münaha girmeyelim :S ciddiyim ...bide onlara daha çok yakışıo butarz şeyler türklerle ilgili de yazmıştım yoksa :)

• o zaman elena olsun.yada alexa

• hepsini sölemek zor aklda kalıcı degil şerafettin diyorum

• alexis fena olmaz.

• illyria daha güzel

• 5 DAHA GÜZEL ama sen yazıyorsan yardım almamalısın kendi esrin olmasını yegane amacıson derece senin fikrin olması

• ya tamam da kararsız kaldım ondan

• Öncekileri Göster
    • ya karar veremiyorum diorum melanie ya da alexis olucak ama hangisi kararsızım en çok hangisi tutarsa onu koyucam yapıcak bişeyim yok sence hangisi sorum bu :)

• iyi tamam tamam 5 numara alexis

• brezilya dizisi seneryosumu yazıyorsun:) cloudia iyidir

• ****Claudia*****

Kızlar Ne Diyor 15

• natasha. ne alaka çözemedim. hiç biri güzel değil.

• Melanie

• isimlerin hepsi güzel ama ben en çok chaneli beğendim kullanıcağın karaktere göre her şekle gider bu isim dye düşünüyorum diğerleri daha naif gbi kötü bir karakterde felan kullanılmaz hani bilemedim:S

• yok iyi bir karakter olucak zaten :)

• o zman melanie :)

• çok sağol :)

• Claudia güzel,Melanie yerine Milena tercih edebilirsin

• Claudia veya Alexis

• Irina güzel.

• esroşşş :/

• melanie hepsinden hoş geliyo kulağa ve göze :)

• Melanie olsun. Hatta kendi aralarında Meloş veya Melo veya Melahat kullandır.

• alexis bence. irina da iyi. claudia ve melanie kulağa sıradan geliyor biraz. chanel in tek çağrışımı var fazla yüklü bir isim.

• yüklü derken ?

• her zaman coco chanel bağı insanın aklında olacağından karakterin tamamen kendisine ait hale getirmesi zor gibi geldi bana o yüzden dedim, yanılıyor olabilirim tabi

• dikkate alıcam bu dediğini

• Melanie guzel

• Alexis co havalıymıs olur bence

• Claudia olsun.

• Neden Türkçe isimler kullanmıyorsunuz nerede yaşıyoruz farkında mısınız Türkçe'mizi bozan unsurlar içerisinde bunlarda var kimse dikkat etmiyor bunlara.Çok üzücü..

• ya tamamda sence kurt adam mehmet vampir ayşe büyücü arzu güzel mi geliyo kulağa anlamadım gizli kardeş

• Öncekileri Göster
    • Hiç alakası yok aksine ben yabancı dizi de izlerim yabancı müzik te dinlerim ama bunları yaptığım işlere yansıtmam bir Türk olarak Türkçe'yi korurum ve bu insanların düşüncelerini kısıtlamak sayılmaz.Benim burada yaptığım tek şey Türkçe'mizi korumak..

• burdamı koruyosun türkçe yi ahahahaha :D bide benim türk kitaplarım da var fakat konu itibariyle ve de ya seviorum yabancı isimleri sanane ki en beğendiğini sordum okadar hem bir yazar istediği gibi hareket eder ne geliosa içinden ne de mutluysa yoksa yazamaz ayrıca yaptığın cahillik biraz...tamm anlıorum seni bende uyuz olurum yabancı budalaları fazla türkiyede fakat bunun yazarlıkla alakası yok

• 2.melanie..

Yükleniyor...