Keanu Reeves'in trajik hikayesi?

Hayırseverliği ilen bilinen Hollywood oyuncusu Keanu Reeves ;3 yaşında iken babası onu terketmiş. Üvey babalarla büyümüş ve 5 yılda 4 lise değiştirmiş, fakat liseden mezun olamamış. Daha sonra arabasını satarak Amerika 'ya bir uçak bileti alıp oyunculuğa atılmış. Sonra oyuncu olan en yakın arkadışı hayatını kaybetmiş.1999 yılında hayatının aşkı Jennifer Symen ile tanışmış. Bir kız çocuğu bekliyorlarmış ama bebek ölü doğmuş.18 ay sonra Jennifer Syme bir trafik kazasında hayatını kaybetmiş. Ve Keanu Reeves in de kız kardeşi kansermiş. İşte böyle acılarla dolu bir hikayesi olduğunu öğrenince Keanu Reeves i farklı sevmeye başladım. Siz ne düşünüyorsunuz onun hakkında?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• metro kullanır
    2.bp.blogspot.com/.../...ade2379b_576_515%2521.jpg

parkta tek başına oturup öğlen yemeği yer
    i.ahaber.com.tr/.../9_d.jpg

mütevazi bir flat'te yaşar.
    aracıyla yolda kalan insanlara yardım eder vs.

tasavvuf ve uzakdoğu öğretileriyle içli dışlı olduğunu düşünüyorum. ününe, servetine ve yakışıklılığına rağmen paraya pula metelik vermemesi, mütevazi bir hayat tarzı benimsemesi az iş değil açıkcası.

the matrix'den aldığı ücretle kamera arkası ekibe bir kamyon harley davidson ısmarlamıştı mesela, hiç unutmam. buna rağmen eski model bir motosiklete biniyor. gösteriş budalası ve ne oldum delisi insanlara ders niteliğinde bir hayat.

the matrix reloaded için aldığı 70 milyon doların 50 milyonunu da filmin görsel efekt ve makyaj departmanında çalışan insanlara bağışlamış ayrıca. üzerine de şöyle buyurmuş:

“money is the last thing i think about. i could live on what i have already made for the next few centuries.”

"para umrumda olan son şey. şu ana kadar kazandıklarımla bile bir kaç yüzyıl boyunca yaşayabilirim."

celebritynetworth. com'a göre 350 milyon dolar serveti var.

bugün bütün mesaimi keanu'nun ne kadar mükemmel bir insan olduğunun ıspatına harcadım sevgili arkadaşlar.
    sevgiler

4|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• efendi bir çocuk otobüste falan videoları var yaşlıalra yer veriyor felaket silah atıcısı :) neo yaaa bir tane :)

1|0
    0|0
  • Ayrıca bu maddelere 1 yenisini eklemek istiyorum toplu taşıma araçlarına biner herzaman tramvayla mertoyla iletişimini sağlar bir yerden okumuştum çok kral adam seviyorum Keanu Reeves'İ :)

1|0
    0|0
  • Cok alcakgönüllü bir adamdır aynı zamanda.

1|0
    0|0
  • adam matrix filminden kazandığı parayla tüm ekibe harley davidson almış bide

0|0
    0|0
  • Acun gibi

0|0
    0|0
  • candır can

0|0
    0|0
  • Yasımı cidden olumsuzluklarla dolu ne diyebiliriz ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4