Yazsan roman olursa buraya da yazar mısın?

İyi yazabilen kaç kişi var? Hep merak etmişimdir. Mesela ben iyi yazan değişik tuhaf yaşayan biriyim... Hadi bir cesaret. Herkes yazsın

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bak buraya yazdığım bir şiirimi yazayım bakalım güzel mi yazıyormuşuz sen karar ver 😊
    Çünkü neden;
    "Almıyacaksın mazlumun ahını çıkar aheste aheste!"
    Nerden mi biliyorum?
    Çünkü gün geldi mazlum oldum...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• çok sağlam betimlerim, yalnız öyle basit aşk hikayesi yazmam
    tıp ile alakalı birşeyler yazarım
    onda da betimlememin bir anlamı olmaz

1|0
    0|0
    • 2ay

Betimlemeyi çok severim. Kurduğum farklı Dünyaları anlatmak olağanüstü cezbedici geliyor. Bu arada ilk sorumdu :) sacmalarsam affola...

• 2ay

biraz daha bizi inandırman lazım
      etrafı görsel olarak daha detaylı anlatman lazım
      mesela uçurum yüksek ama ne kadar yüksek?
      o yüksekliği hissetmemiz lazım

• 2ay

İs yerinde bu kadar oluyo :D

• Sanırım artık Dünya yaşanmaz bir yer halini almaya başladı.. İyi ile kötü ve doğru ile yanlış yer değiştirdi.. Kötü olan doğru iyi olan yanlış olarak kabul görmeye başladığı şu 2000li yıllarda artık roller değişmiş ve insani duygular körelmişti.. Benim açımdan bakacak olursak kötü olan arkadaşlarımı, dostlarımı tanımam ve iyi olan tarafı da bu belki size saçma gelebilir ancak aradaki tek fark; kötü olan arkadaşlarımı gerçekten tanıyıp kaybetmek iyi olan kısmıysa gerçek dostlarımı seçebilmemdi.. Biraz garip olacak ama ben insanların duygularının körelmesini teknolojiye bağlıyorum.. İnsanlar artık kurtarıcı olmaktan ziyade yakıp yıkmayı ve üstüne üstlük bir kurtarıcı bekleyecek kadar aciz duruma geldiklerini görmek gerçekten çok üzücü ama artık bunların hiç birini umursamıyorum çünkü umursadığım da gördüm ki bazı şeyler kafanızın içini kemirse de değişmiyor ne yazık ki..

0|0
    0|0
  • Çoğu iyiyi bırak, uzun yazamaz ki. Bizim genç nesil hep üşengeç niyeyse. 2 cümle yazamıyorlar, ok kib by tamam knk falan diyerek geçiyor zamanları. Yani iyi kullansalar şu Türkçeyi biraz. Üşenmek iyi değildir, yapmak lazım bir şeyleri.

0|0
    0|0
  • genç kadın elindeki boku yere bırkatı. o da ne? amma da büyük bir bok. bahçivan acilen mutfağa çağrıldı. evin en büyük koltuğu bahçivana iyice baktı. gel dedi otur yanıma. bahçivan koltuğu dinlemedi. akşam çoktan olmuştu. genç kadının bokundan haber alınamıyordu. hava kuvvetleri denizaltı kuvvetleri tüm kuvvetleriyle bokun peşindeydiler. tam 15 yıl geçmişti. ünlü tenisçi ilber ortaylı iyice yaşlanmıştı ancak bizim boktan hala haber yoktu. işte bu bokun hikayesi bu romanda.

0|0
    0|1
  • İyi yazmak nasıl olur bilmemki. insanin mizah yetenegi de bilgisi de kaleminin gucunden gecer... Kalemin rengi karakterini ifade eden bir özellik degildir. Duygu yogunlugunda yaygin ve bastirarak yazmak, rahat zamanda dikkatli ve daha dik harflerle yazmak mizac ozelligidir...

0|0
    0|0
  • Tuhaflıkta son noktayım.. Okadar ütopik şeyler düşünüyorumki yazmaya zaman kalmadan uçup gidiyor hayal dünyamın derinliklerine..

0|0
    0|0
  • Hayal gücüm zayıfftır

0|0
    0|0
  • Aslında yazıyorum, yorumlamanı isterim. İstersen sende bana gönderebilirsim bende düşüncelerimi söylerim. Mesaj atabilirsin

0|0
    0|0
  • bir konu ver ya da bir kaç karakter ver, mesela babası alkolik genç çocuk veya zengin bir karakter ben sana senaryo yazayım. eğer şimdi yazarsam başka biryerden aldığım düşünülebilir.

0|0
    0|0
  • @hayatnasilbisey olaydı yazardi bir kac bir sey. :)

1|0
    0|0
  • Din ve Siyaset felsefesinden çok yazardım bir iletişimci olarak.. Zaten Gazeteci olmak isterdim fakat ülke şartları sağolsun..

0|0
    0|0
  • Tarihi Kurgu yazıyorum şu an.

0|0
    0|0
  • yazsan roman olursa buraya da

0|1
    0|0
  • yeteneğimi uzun zaman önce kaybettim

0|0
    0|0
  • sürekli yazarım ben ne kadar iyi yazıyorum desem de ama takdir okuyucunun olur her daim

0|0
    0|0
  • Gözkapağına adımlayan hayaller rüyalarına karşı bir cephe açmış kirpiklerinden süzülen gözyaşıyla güneşi parıldatmış sadece görünenden fazla bir yaş

0|0
    0|0
  • yazsam roman olur buraya sığmaz

0|0
    0|0
  • Güzel çizerim olmaz mı?

0|0
    0|0
  • Avukatım. İyi yazarım demek bile istemiyorum çünkü mükemmel yazarım

0|0
    0|0
  • Şakacı

0|0
    0|0
  • Boşver aldırma 😊 bu kadar

0|0
    0|0
  • Brn iyi yazarimda simdi ne geregi var :)

0|0
    0|0
  • iyi yazdığım söylenir

0|0
    0|0
  • Daha baslamadim

0|0
    0|0
  • Fantastik Hikaye yazardım eskiden... Bıraktım ama gelecek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• profilimde bloguma bakabilirsin :)

1|0
    0|0
  • Yazmada pek iyi değilimdir..

0|0
    0|0
  • Ben çok severim yazmayı ve gerçekten iyi yazıyorum. Yazmak benim için terapi gibidir. Ve defter tuttum. Her şeyi orada tutuyorum. ALLAH izin verirse kitap çıkaracağım...

0|0
    0|0
  • Soruyu anlamadım kslsl

0|0
    0|0
  • Ben. İyi yazdıgımı düşünüyorum.. 26 bölümünü bitirdiğim bir calısmam da var. Allahın izmiyle tamamlayacağım. Birgün bende yazar olacağım !

0|0
    0|0
  • Yazsam roman olmıcağı için yazmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...